סגן השר בן צור בראיון: ניסנקורן גורר את גנץ לבחירות

סגן שר הפנים הרב יואב בן צור בראיון הבוקר: "לצערי שר המשפטים ניסנקורן הוא אשם בזה שאנו הולכים למערכת בחירות בתקופה כה קשה"

סגן השר בן צור בראיון: ניסנקורן גורר את גנץ לבחירות

סגן שר הפנים הרב יואב בן צור, לזיגמן ברדיו "קול ברמה": "שר הפנים ויו"ר תנועת ש"ס השר הרב אריה דרעי לא מייצג רק את המגזר החרדי אלא את כלל המגזרים במדינת ישראל".

"בתקופת הקורונה תנועת ש"ס לא עוסקת בשיקולים פוליטים וכל החלטות שלנו הם רק לעזור לאזרחים ואכולסייה המוחלשת" אמר סגן השר והוסיף "תנועת ש"ס עשתה את כל המאמצים למנוע בחירות מיותרות ובזבזניות, לצערי שר המשפטים ניסנקורן הוא אשם בזה שאנו הולכים למערכת בחירות בתקופה כה קשה".

לאחר שהאשים את ניסנקורן עבר לשוחח על התנהגותו של גנץ "יו"ר כחול לבן הוכיח בהתנהגותו בחצי שנה אחרונה שאינו בשל להיות רה"מ ויש לו עוד זמן לתקן את הנזקים והשסעים שהוא עשה בתוך המרקם הייחודי שיש בחברה בישראל" אמר בו צור והחרה בקשר ביניהם "יו"ר כחול לבן ושר המשפטים ניסנקורן פועלים מהיום הראשון של הקואליציה לתקוע גלגלים בפעילות הקואליציה וחושבים שהם עדיין בתוך קמפיין בחירות, טובת הציבור לא עומדת נגד עינייהם אלא טובתם האישית ועל זה הציבור יבוא איתם בחשבון בבחירות הקרובות".

"גנץ צריך לעשות חושבים מי מחבריו למלפגה גורר אותו לבחירות הרי מבחינה פוליטית הוא הכי הרבה יפגע ומהר מאוד יגלה שנהפך "לאפיזודה" זניחה בתולדות הפוליטיקה" סיים.

יואב בן צור, אבי ניסנקורן
דרעי: "מתחייב להחזיר את סער למחנה הימין"
אדלשטיין נגד חולדאי: "עושה פוליטיקה על חשבון בריאות הציבור"
נתניהו: "מה לי ולו?"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי לפספס
מירי רגב לסער: "התחנפת ואז נטשת - ברוך שפטרנו!"
ליברמן מציג: סרטון תעמולה נגד החרדים • צפו:
העליון קבע: יתקיימו פריימריז לראשות העבודה
דבר תורה לפרשת וארא מח"כ בוסו • צפו
נתניהו: “החרדים וסמוטריץ’ עושים מה שאני רוצה”
המפלגה שהולכת לכבוש את הציבור הערבי? תוצאות הסקר