ההורים משוועים: 50 אלף ש"ח למי שימצא את הנעדר מוישי קליינרמן

הוריו של הנער בן ה-16 ממודיעין עילית, הנעדר כמעט שלושה חודשים, משוועים לכל עזרה אפשרית: "כל טלפון מקפיץ אותנו, זה להיטרף מדאגה. איפה מדינת ישראל? תיקחו ...

ההורים משוועים: 50 אלף ש"ח למי שימצא את הנעדר מוישי קליינרמן הנעדר אברהם משה קלינרמן

הוריו של הנער בן ה-16 ממודיעין עילית, הנעדר כמעט שלושה חודשים, משוועים לכל עזרה אפשרית: "כל טלפון מקפיץ אותנו, זה להיטרף מדאגה. איפה מדינת ישראל? תיקחו אחריות". קרן עם ישראל חי הקצתה סכום מכובד למי שיביא מידע שיוביל למציאתו: "כל דבר שיקדם אותנו לפתרון התעלומה"

לאחר קרוב לשלושה חודשים בהם נעדר הנער בן ה-16 מוישי קליינרמן ממודיעין עילית, שנראה לאחרונה באזור מירון בסוף חודש מרץ, מתגייסים רבים על מנת לנסות ולסייע באיתורו של הצעיר, כאשר גם המשטרה הקימה צוות מיוחד לצורך טיפול בפרשה. כעת קרן עם ישראל חי - בניהולו של שמואל סקט - הודיעה כי תעניק 50 אלף ש"ח למי שיביא מידע ממשי שיוביל למציאתו של מוישי בריא ושלם.

"אין יותר קיום של ערבות הדדית מאשר סיוע למציאתו של נער רך בשנים שנעלם לפתע פתאום", אמר סקט, "אני מקווה שהקצאת הסכום הזה תסייע ולו במעט לעודד אנשים נוספים להצטרף למאמצים כאשר המטרה היא למצוא את מוישי בריא ושלם בהקדם האפשרי. אסור לאבד תקווה אפילו לרגע. אפשר להתקשר בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע למספר 053-284-5507 או 050-657-1577 ולמסור כל פריט מידע שיכול לקדם אותנו לפתרון התעלומה".

"זה באמת מחזק איך עם ישראל מתגייס לטובת העניין, בכל המישורים", אמר אביו של מוישי, שמואל. "אי אפשר לתאר בכלל את הקושי והדאגה שלנו. זה כל רגע, כל טלפון מקפיץ אותנו. זה פשוט להיטרף מדאגה".

"אנחנו ממש מעריכים את המאמץ שאנשים עושים", סיפרה אמו של מוישי, גיטי. "אין לי מילים לתאר את ההתנדבות, ההתגייסות, המאמצים והחיפושים. איפה מדינת ישראל? שילמדו מה עושים. תיקחו אחריות ותעשו משהו. תביאו את הילד הביתה".

פרה נגחה באדם ללא רחמים
לראשונה: משקפי הקלפיות יצביעו במעטפות הכפולות
יוסי דגן: "הצדק והאמת ניצחו את ה Bds והאנטישמיות"
נחשף בכנסת: המדינה מפקירה את האכיפה בכבישים ביהודה ושומרון
שוב: הנהגים ישביתו את התחבורה הציבורית ביום חמישי
נמשיך להיתקע בדרכים? זהו חוק המטרו שעומד בלב המחלוקת בכנסת
אושר בטרומית: אבו כביר יחלל שבת
בג'יפ יוקרתי: נתפס "קבצן" - ו'נכד של רב מקובל'
"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה