זעזוע: גרפיטי נגד ראש הישיבה וחבר המועצת • גינויים נמרצים

'לא חרבה ירושלים עד שביזו בה תלמידי חכמים': זעזוע נרחב בעקבות כתובות גרפיטי שרוססו הלילה באשדוד נגד ראש הישיבה ונשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן ונגד חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף

זעזוע: גרפיטי נגד ראש הישיבה וחבר המועצת • גינויים נמרצים מפאת כבוד הרבנים הגאונים טושטשו שמותם

חילול הקודש: כתובות גרפיטי רוססו אמש (ה) באשדוד על נשיא מועצת חכמי התורה ראש הישיבה שליט"א ועל רבה של הר נוף וחבר מועצת חכמי התורה הגאון הרב דוד יוסף שליט"א.


הכתובות רוססו כתגובה להחלטת הרבנים הגאונים להשאיר את מוסדות התורה סגורים בדאגה לבריאותם ושלומם של הלומדים כפי הנחיות משרד הבריאות.


ח"כ הרב משה אבוטבול (ש"ס) שהזעזע כולו אמר:

אני מזועזע על הפגיעה בכבוד מרן הכהן הגדול נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן שליט״א, וכן בכבוד הגאון הגדול הרב דוד יוסף שליט"א חבר מועצת חכמי התורה. אני מוחה בתוקף וקורא לרשויות לאתר ולמצות את הדין עם מרססי כתובות הנאצה. המבזה תלמיד חכם חייב בנידוי ואין תרופה למכתו, שובו בתשובה!!


ח"כ יוסי טייב הגיב:

הזדעזעתי לראות את המעשה הנפשע שנעשה באשדוד, מחובתנו לזעוק ולמחות בשער בת רבים כנגד אינשי דלא מעלי שהעזו לרסס גרפיטי מבוזה בגנות מרנן ורבנן חכמי התורה בנן של קדושים וקדושי עליון.

אני פונה אל אותם אנשים הזויים ושואל, איך לא רעדה ידכם לכתוב סרה בגדולי וחכמי הדור? שמרו על נפשכם והזהרו בגחלתן, כי נשיכתן נשיכת נחש ועקיצתן עקיצת עקרב, עולו ואיתפלשו בעפר שכל המבזה תלמיד חכם אין רפואה למכתו.


כמו כן הגיב ח"כ ינון אזולאי:

"הזדעזעתי והתביישתי לראות את כתובות הגרפיטי שרוססו הלילה בעירי באשדוד נגד מרן הגר"ש כהן ונגד חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף. המבזה ת"ח אין רפואה למכתו. אני פונה למשטרת ישראל לפתוח בחקירה, למצוא את האחראים לדבר ולמצות איתם את הדין".

מפאת כבוד הרבנים הגאונים טושטשו שמותםמפאת כבוד הרבנים הגאונים טושטשו שמותםמפאת כבוד הרבנים הגאונים טושטשו שמותםמפאת כבוד הרבנים הגאונים טושטשו שמותם
תחזית מזג האוויר לסוף השבוע
עדכון קורונה: מגמת עלייה נמשכת
ברוך דיין האמת: מזקני המחנכים, הגאון רבי משה טורק זצ"ל
ח''כ בוסו: "קואליציה ואופוזיציה כאחד הצטרפו להצעתי"
הפתרון הישראלי: רחפנים שולטים בבקר במקום כלבים • צפו
'השלטר הסגול' בכיכר ספרא הורם והמדינה נצבעה
סמוטריץ': "הערכים היהודיים לא נספרים בתהליכי קבלת ההחלטות"
שידור חי: מסע הלווית זקן המשגיחים זצ"ל
נדיר: כלב ים נצפה אתמול סמוך להרצליה!
למה נצבע מגדל הפיקוח של נתב"ג בסגול?