הליכוד נגד העומד בראשות הממשלה: "מסית נגד מעל מיליון אזרחים"

ח''כ מהליכוד זועם על השיסוי אותו בנט מייצר: "הסתה ברוטלית שעלולה חלילה להסתיים באלימות כנגד אזרחים שומרי חוק שבחרו לא להתחסן"

הליכוד נגד העומד בראשות הממשלה: "מסית נגד מעל מיליון אזרחים" בנט מאשים את אזרחי ישראל בתחלואה

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, ראש הממשלה נפתלי בנט קרא לנמנעי החיסון 'סרבני חיסון' ואף האשים את האזרחים הללו בתחלואת הקורונה.

ח''כ גדי יברקן מהליכוד זעם על ההסתה בה השתמש ראש הממשלה נגד אזרחי מדינת ישראל. ח''כ יברקן ציטט את דברי ראש הממשלה: "מה אתם עושים, השתגעתם?!", והוסיף: "כעת אתם מאשימים מעל מיליון אזרחים בתחלואה? רה"מ מסית נגד מעל מיליון אזרחים בשידור חי ומתיר את דמם". פשוט שערורייה!".

ח''כ מהליכוד צופה לאן פני הדברים עלולים להתגלגל: "זו הסתה ברוטלית שעלולה חלילה להסתיים באלימות כנגד אזרחים שומרי חוק שבחרו לא להתחסן. שיסוי אזרחים באזרחים. אני לא מאמין שאמר את זה רה״מ ישראל".

בנוסף, ח''כ יברקן הוסיף בפוסט בפייסבוק ואמר כי ראשי הממשלה הורסים את המדינה: "קיבלו מדינה עם 5 חולים ביום, המדינה קיבלה 5 ראשי ממשלה שהורסים אותה מידי יום".

ח''כ יברקן מחה על כפיית החיסונים על אזרחי ישראל ובידול מעמדות בין מחוסנים לאלו שאינם: "במקום לעודד להתחסן הם מפחידים ומאיימים, במקום לאפשר למי שלא התחסן שגרת חיים נאותה ששומרת על חופש, כבוד וחירות, במקום לעשות הסברה וחינוך להתחסן, הממשלה מסמנת אותם כמו מצורעים בימי הביניים".

ח''כ יברקן אמר כי הממשלה פועלת על ידי פירוד: "במקום ללכד את העם, הם בוחרים לפלג אותו לרסיסים".

לדבריו, בניסיון לטשטש את הכישלון, הממשלה מאשימה את אזרחיה בהפצת הנגיף: "במקום לקחת אחריות על כישלונם הם מאשימים אזרחים שומרי חוק שפוחדים להתחסן".

לסיום אמר כי הממשלה מאשימה בחוסר רגישות מאות אלפי אזרחי אשר אין עוול בכפם בתחלואת הקורונה: "לכולם ברור שמאות אלפי אנשים אינם יכולים להתחסן מסיבות רפואיות. בבורות וחוסר רגישות של הממשלה מאשימים על לא עוול בכפם".

ח''כ אייכלר: "לעשות שיימינג לראשי הערים שלא רוצים חרדים"
"מתחנן בפני נפתלי בנט - תתיר לי את הנדר ותפתח מה היה בפגישה"
צפו: ח''כ ארבל בפיוט על הממשלה
ח''כ מקלב דורש: דיון עם בנט על תקציב המדינה
ממשלה מיותרת: הקואליציה הקימה 5 וועדות נוספות
דרעי: "הממשלה הזאת מחריבה את ההישגים הגדולים שהבאנו לפריפריה"
נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש״ח למנסור עבאס"
"שם על הכוונת את משפחות ברוכות הילדים, הציבור החרדי ועולם התורה"
אייכלר על ימינה: התרחקו מהרבנים שלהם ונלחמים נגד אותה יהדות נאמנה
בנט לליברמן: מוביל בבטחה את התקציב