בשורה לאזרחים הוותיקים: 20% הנחה לחופשה בישראל

יוזמה משותפת של שר התיירות, יואל רזבוזוב השרה לשוויון חברתי מירב כהן והתאחדות המלונות הביאה ליצירת הטבה משמעותית עבור האזרחים הוותיקים בישראל: 20% הנחה

בשורה לאזרחים הוותיקים: 20% הנחה לחופשה בישראל מלון המלך דוד ירושלים, אילוסטרציה

לאחרונה יצא קול קורא למלונות ולשאר מתקני הלינה התיירותיים בכל רחבי הארץ להצטרף ולהציע לציבור האזרחים הוותיקים בישראל הטבה משמעותית זו. עם יציאה לקמפיין (בעוד כ-10 ימים) יידע משרד התיירות את קהל היעד, האזרחים ותיקים, על ההטבה ונפנה אותם לאתר i-israel - אתר דרכו ניתן להגיע לאתרי המכר ולבצע את ההזמנה בהנחה.

נשיא התאחדות המלונות אבי ניסנקורן ברך על יציאתה לדרך של היוזמה המשותפת, ואמר: ״אנחנו גאים לקחת חלק במיזם החברתי החשוב הזה, הנותן אפשרות לארח אזרחים בגיל השלישי ולהעניק להם חופשה מוזלת באמצע השבוע במלונות ברחבי הארץ״.

שר התיירות יואל רזבוזוב (יש עתיד): "זו יוזמה עם רווח כפול: חיסכון משמעותי לציבור האזרחים הוותיקים בישראל, ובאותו הזמן סיוע לתעשיית התיירות דווקא בימים בהם התפוסה נמוכה יותר. בזכות כך, נניע את המשק הישראלי, נסייע לתעשיית התיירות, ונאפשר לאזרחים ולאזרחיות הוותיקים בישראל חופשה במחיר נוח יותר. מודה לחברתי השרה מירב כהן על שיתוף הפעולה החשוב הזה לטובת מדינת ישראל."

השרה לשוויון חברתי מירב כהן: "אני שמחה להוציא לדרך יחד עם שר התיירות את המהלך שמצטרף לשורה של פרויקטים שיזמנו במטרה לעודד אזרחים ותיקים לצאת מהבית, בהם פעילויות ספורט בחינם במרחב הציבורי, "באים לטוב" המערך הלאומי להתנדבות מבוגרים, טיולים בחיק הטבע לאזרחים ותיקים ועוד. חשוב לנו מאוד לעודד מבוגרים לצאת לנופש, דבר שיכול לתרום לבריאות הנפשית והפיזית שלהם. אני מאמינה כי המהלך שלנו יוביל גם לחיזוק ענף תיירות הפנים ויהפוך את היציאה לנופש במלונות בישראל למשתלמת יותר. אני מודה לחברי שר התיירות יואל רזבוזוב על העבודה המשותפת לקידום המהלך החשוב".

שוב: מחיר הדלק מתייקר הלילה בכ-40 אגורות לליטר
'אסם' הודיעה על סלמונלה במוצרי חומוס של 'צבר'
מקבלי רכב צמוד – מי הם?
הממונה על הבנקים הטיל עיצום כספי על בנק לאומי
נשיא התאחדות התעשיינים נגד העליה בתעריף החשמל
"חקלאי גרנות" תחל לשווק אבוקדו בשל מוכן לאכילה
"אם רוצים להבטיח מימוש הביטוח הסיעודי מוטב שתפנו לגורם המקצועי"
נקלעה לחובות וביקשה למכור דירה למשתכן והתחרטה - מה פסק בית הדין?
49% מהציבור סבורים שיוקר המחיה הוא הנושא המטריד ביותר
שוב: תקלה בוואטסאפ - לא ניתן לשלוח הודעות