זמרי ברסלב מתאחדים לקראת ראש השנה: 'החזיקו עצמכם יחד'‎‎

מיטב זמרי ברסלב מתאחדים לביצוע בקשתו של רבי נחמן: 'החזיקו עצמכם יחד' • בביצוע: מוטי ווייס, יחיאל ברוין, מוטי גולדמן, עדי רן, הראל טל, ארז יחיאל ומשה לוי

זמרי ברסלב מתאחדים לקראת ראש השנה: 'החזיקו עצמכם יחד'‎‎

'החזיקו עצמכם יחד' – קריאתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב, קורמת עור וגידים במסגרת סינגל חדש הרואה אור בימים אלה, לקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה. מאחורי הפקת השיר עומדת חבורת 'מעיין הנשמה' המורכבת ממספר מוסיקאים חסידי ברסלב שנפגשים לאחר התבודדות באולפן של של קהילת ברסלב 'אור יוסף' בחצור ומקליטים תורות של רבי נחמן בלווי נגיגה.

"כל מי שהיה באומן, הרגיש את אהבת החינם הגדולה השוררת שם בין האנשים, למרות השוני הגדול בינהם, בלי הבדלים של עדות, חוגים ומגזרים", מעיד ניסן רוטמן, שהלחין את השיר והפיק אותו מוסיקלית.

בכדי להעצים את האחדות, התגייסו זמרים מוכרים מקצוות שונים בברסלב ליטול חלק בפרויקט. כך משתתפים בשיר: מוטי ווייס, יחיאל ברוין, מוטי גולדמן, עדי רן, הראל טל, ארז יחיאל, משה לוי, איתי בראל ואסי לבובסקי. השיר נפתח ומסתיים בקולות מהמעמד המרגש של התיקון הכללי העולמי שמתקיים מידי שנה בערב ראש השנה באומן. "זה הרגע בו חסידי ברסלב באומן ובעולם כולו מתאחדים ללא הבדל לומר יחד את התיקון הכללי וקבלת עול מלכות שמיים. אין יותר חזק ומרגש מרגש מזה", הוא אומר.

החזיקו עצמכם יחד - זמרי ברסלב מתאחדים לקראת ראש השנה

אבא דויטש בסינגל מרקיד חדש: "וער זוקט"‎‎
אהרן רזאל באלבום חדש: "כבן המתגעגע"
שיר וקליפ חדש לאורי אלטבוים - "האם אתה מוכן?"‎‎
החדש והמסקרן של משה פלד: "בשורה טובה"
הזמר והפייטן יונתן סבה מגיש מחרוזת "ברית מילה" "אליהו הנביא"
משה קליין הרעיד את ירושלים במופע "ניצוץ יהודי" • צפו
"נופל וקם": יואלי דיקמן בלהיט פופ שכולו תקווה ועוצמה
שרוליק פולק מגיש: "בדרך" • האזינו
אלי מרקוס בקלאסיקה חסידית מרגשת: ״אהבתי״ • צפו בקליפ
איצל'ה מילנר סיים את הש"ס בסינגל מרגש - "אנחנו וצאצאנו"‎‎