"יודעת איך לנהל את עצמה": בנט על אישתו שטסה לחו''ל

בנט התייחס בפוסט בפייסבוק על המצב בישראל בשבוע החולף. ביחס לאיראן אמר בנט כי: "השבוע התחדשו השיחות של המעצמות עם איראן בוינה. אמרתי לידידנו שאיראן מבצעת...

"יודעת איך לנהל את עצמה": בנט על אישתו שטסה לחו''ל

בנט התייחס בפוסט בפייסבוק על המצב בישראל בשבוע החולף. ביחס לאיראן אמר בנט כי: "השבוע התחדשו השיחות של המעצמות עם איראן בוינה. אמרתי לידידנו שאיראן מבצעת סחטנות גרעינית, ואסור להיכנע לזה. מה הפירוש? איראן מפרה את כל הכללים וכבר באפריל השנה החלה להעשיר אורניום בדרגה גבוהה מאד של 60% (דבר בלתי נתפס)".

עוד אמר: "הדבר המתבקש הוא להעמיד אותה במקום, ולמערב יש בהחלט כלים לעשות זאת, וודאי לא לתת לה עוד ועוד הטבות על מנת שתואיל לעצור — ככה לא מתמודדים עם בריונות. מול מהלכים כוחניים כאלה, יש לפעול בנחישות ובמהירות באמצעים כלכליים, מדיניים ואחרים על מנת להבהיר שלא נסבול זאת".

על הנסיעה של בני משפחתו לנופש בחו“ל לאחר שסגר 50 מדינות לכניסה מישראל אמר בנט: "לא כל ביקורת היא מתקפה אישית, ולא כל החלטה שלנו היא מושלמת. אבל חשוב לי שתדעו משהו על גילת: היא האדם המקסים וטוב הלב ביותר שאני מכיר, וכמו הורים רבים, יש לה, לשנינו, רצון לשמח ולהקל על ילדינו ככל שניתן, בפרט לאור שנה לא פשוטה שבה חייהם התהפכו לגמרי"

"ובכלל — גילת היא אישה שיודעת איך לנהל את עצמה ואת המשפחה שלנו. כפי שראיתם התנהלנו בנושא זה בשקיפות מוחלטת", טען בנט לסיום.

בנט על כבש מטוס
הוגש כתב אישום נגד ליצמן
בוסו: "לפיד וליברמן מתי בפעם האחרונה ביקרתם בסופרמרקט?"
דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון
לפיד: "כשהציבור חושב שהמערכת מושחתת וכל הפוליטיקאים מושחתים"
ארבל: " הגעתי לכאן כחבר אופוזיציה במיוחד לתמוך בחקיקה"
יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו מהכנסת
הרב לאו: "הכנסת לא תכריע מיהו יהודי"
משלחת ישראלית נועדה עם מנהיג סודאן
סקר: למרות המגעים לעסקת טיעון - התמיכה בנתניהו נשארת גבוהה
סקר: 48% מהציבור חושבים שטיפול הממשלה בקורונה גרוע