בני ברק: אלוני משקיעה מיליון ₪ בסניף הדגל

חברת אלוני השקיעה כמיליון ₪ בחידוש סניף הדגל ברחוב הלח"י בני ברק • אופן ספייס עם התמקדות בחדרי רחצה • מעצבים ואדריכלים עיצבו כל תא בסגנון ייחודי

בני ברק: אלוני משקיעה מיליון ₪ בסניף הדגל אולם התצוגה המחודש של אלוני ברחוב הלחאולם התצוגה המחודש של אלוני ברחוב הלחאולם התצוגה המחודש של אלוני ברחוב הלחאולם התצוגה המחודש של אלוני ברחוב הלחאולם התצוגה המחודש של אלוני ברחוב הלחאולם התצוגה המחודש של אלוני ברחוב הלחאולם התצוגה המחודש של אלוני ברחוב הלחאולם התצוגה המחודש של אלוני ברחוב הלח

חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק מותגים בתחום הריצוף, חיפוי וכלים סנטרים, משיקה את סניף הדגל המחודש ברחוב הלח"י 9 בני ברק, שעוצב מחדש בהשקעה נאמדת ב כ- 1 מיליון ₪.

לרשת אלוני אשר עוסקת בתחום עיצוב הבית ובמכירת מוצרי גמר בניה - 8 אולמות עיצוב בפריסה ארצית.

אולם התצוגה המחודש משתרע על שטח של כ - 1500 מ"ר ועוצב ע"י יובל סמואלוב כאשר באולם קומה שלמה הוקצתה לתצוגה של חדרי רחצה בשילוב אריחי ביג סייז החושפת את כל הטרנדים והקולקציות החדשות בעולם הרחצה כולל.

בקומת חדרי הרחצה ניתן להתרשם ממגון רחב של חיפויים בעושר רב של גדלים ועד גודל ביג סייז של 300X100 ס"מ(!), צבעים טקסטורות וסגנון, פרקטים, כיורים, מקלחונים, אסלות, ברזים, ארונות לחדרי רחצה, אמבטיות ושלל אביזרים של החברות הבינלאומיות המובילות כולל מוצרים שעוצבו ויוצרו במיוחד ובבלעדיות עבור אלוני , כאשר טווח המחירים יהיה רחב ומגוון ויאפשר עיצוב החלל בכל תקציב.

בנוסף, נבחרת המעצבים והאדריכלים של אלוני עיצבה תאים להשראה הממחישים את העיצוב הייחודי של כל אחד מהם וניתן לקבל השראה לעיצוב, שילובים, שימוש בחומרים שונים ועוד.

האולם כולו עוצב כאופן ספייס מרווח ומעוצב המעניק חווית שרות ועיצוב אופטימלית, כאשר הלופט העליון מהווה מקום מפגש מקצועי בין כל הגורמים המעורבים בפרויקטים רחבי היקף לדוגמא מבנים ציבוריים או בתים פרטיים רחבי מידות.

לדברי ציון גניש מנכ"ל חברת חברת אלוני: "האולם המחודש תוכנן ועוצב תוך מחשבה על חווית הלקוח במרכז, במטרה להקל על תהליך הרכישה והתאמתו לצרכים, לרצונות וליכולות האישיות של כל אחד. מעבר לחשיפת המגמות החדשות בעולם העיצוב, נועד האולם להעניק תוכן והשראה ולעורר חשיבה, רעיונות וחוויות עיצוב מושלמת."

הרביזיה נדחתה: ח"כ אלכס קושניר נבחר ליו"ר ועדת הכספים הזמנית
מהפך בתחום הבניה - בניה חסכונית, אקולוגית ופרקטית יותר
ליברמן: "מה שצפוי להעסיק אותנו במיוחד זו עליית המחירים החדה"
ליברמן: "לנהל את האירוע בצורה ממלכתית ואחראית"
בנק לאומי ישלם: גבו הון תועפות על מכתב התראה
אזהרה: אל 'תסדירו' את חשבון החשמל
ארצות הברית מציבה תנאים עבור חידוש הסיוע לאונר"א
נחשף: כסף ממשלתי אמריקאי שומש להפגיש ילדים למחבלים פלסטיניים
השפעת שינויים טכנולוגיים על שוק העבודה, אתגרים והמלצות
צו מניעה נגד המדינה: לא תוכל לפגוע בקצבאות גמלאים