מדהים: האברך שנספה הדביק בסידורו "חזר ממירון, הלך לישון ולא קם"

מדהים: האברך יהונתן חברוני ז"ל שנספה באסון הכבד במירון גזר והדביק במו ידיו קטע מעיתון בו נכתב אודות בחור בן 20 כאשר עלה מירונה לפקוד את הציון הקדוש אך כאשר חזר לביתו - עלה על יצועו וממנו לא קם

מדהים: האברך שנספה הדביק בסידורו "חזר ממירון, הלך לישון ולא קם" חברוני וקטע העיתון על רקע האסון

מדהים: האברך יהונתן חברוני ז"ל שנספה באסון גזר והדביק במו ידיו קטע מעיתון בו נכתב אודות בחור בן 20 כאשר עלה מירונה לפקוד את הציון הקדוש אך כאשר חזר לביתו - עלה על יצועו וממנו לא קם.


האברך הנספה, יהונתן חברוני ז"ל היה מתפלל בסידור מידי יום כאשר לנגד עיניו בחר לשים את קטע העיתון אודות ה'בחור שחזר ממירון'... זאת מיד עם פתיחת הסידור בברכת "אלוקי נשמה", שמהותה הוא הנס האלוקי מידי יום עם החזרת נשמת האדם לגופו,


חברו של יהונתן, העיתונאי דביר עמר סח היום: בניחום אבלים אצל יונתן חברוני ז"ל מהישיבה בגבעת שמואל, המשפחה הציגה לאנשים את הסידור שלו. בו כתב ציטוטים מהעיתון שיעזרו לו לכוון בברכות השחר ולזכור שלקום בבוקר זה לא מובן מאליו. א. מלמד על אישיות ב. מפחיד שדווקא המוות במירון מוזכר.


חברו לספסל הישיבה ברל'ה קרומבי כתב:‏”אח יקר ואהוב. יהונתן חברוני זצ”ל שרק רצה להתפלל אצל רבי שמעון. הכרתי באופן אישי. אברך נפלא וקסום. אלוהים לוקח את הטובים ביותר. לא נתפס”.


ר' יהונתן היה בן 27 מחשובי האברכים בבית המדרש בגבעת שמואל, שם התגורר, הותיר אחריו את משפחתו בהן אשתו ושלושת בנותיו שיבדלו לחיים.

קטעי העיתון בסידורו של יונתן
מה מותר ואסור לעשות בימי חול המועד • הלכה יומית
זרע שמשון חג הסוכות סגולות הסוכה וענייני האושפיזין
הרץ בערב שבת וכלי בידו, מה ניתן לדעת עליו? • דף היומי
האדמו''ר מקעשניף קרית גת במוצאי יום הכיפורים • גלריה
שידור חי: הרב מאזוז מוצ"ש האזינו תשפ"ב
הדף היומי: מסכת ביצה דף י"ח
סיפורי הבעל שם טוב: הבעש"ט והנביא יונה
משלימים עם הציבור: קריאת פרשת וילך
במהלך בניית סוכה: 3 פציעות ברחבי הארץ
הדף היומי מסכת ביצה דף י"ז