אלעד: המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד | צפו

אלעד: המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד | המעמד נערך ע"י 'המאורות' – הארגון הארצי לקהילות קודש תימן | תיעוד ענק

אלעד: המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד | צפו

אמש (מוצאי שבת קודש פרשת שופטים תשפ"ב) התכנסו מאות מבני התורה ועמך בית ישראל בעיר אלעד, לעצרת התעוררות מרכזית ותפילת רבים לרפואתו של זקן רבני תימן מרן הגאון רבי שלמה מחפוד, אשר זקוק בימים אלו לרחמי שמים מרובים. העצרת התקיימה בבית המדרש 'מקום מקדש' בעיר, בראשותו של מרן ראש הישיבה הצדיק הגאון רבי יפת טיירי שליט"א. השתתפו בעצרת: הגר"ב עוקשי רב הקהילות באלעד, הגר"י יפת ראש המוסדות, הגר"י צברי, הגר"י הינדי, הגר"א מלאכי, ועוד מרבני הקהילות בעיר.

ראש המוסדות הגר"י יפת בדבריו בעצרת אמר בין היתר: זכינו ומרן שליט"א עמד לצידנו בכל המפעלים הגדולים, ובפרט בהקמת ויסוד רשת בתי ההוראה 'המאורות' לקהילות קודש תימן. על דעת רבני רשת בתי ההוראה בכל אתר ואתר, הציבור נקרא להקדיש את לימוד התורה והתפילות בכל עת, לרפואת הגאון רבי שלמה ב"ר יוסף וחממה יונה מחפוד. עם זאת, אנו מתבשרים כי יש לעורר רחמי שמים מרובים על אחיו הגאון הגדול רבי אהרן ב"ר יוסף וחממה יונה מחפוד שליט"א בתושח"י.

הרב עוקשי רב הקהילות באלעד אמר בדבריו הנלהבים בין היתר: מרן שליט"א זקוק לרחמים גדולים, כרגע אנו מייחלים לראות כיצד יתייצב מצבו של הרב, וכרגע לא ידוע פרטים על מצבו, בבחינת אין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין. על כולנו החובה להתחזק ביתר שאת וביתר עוז לרפואת מורינו הרב, שהרבים זקוקים לו ביותר.

הרב טיירי אמר בדבריו בעצרת: "כולנו חבים למורינו ורבינו שליט"א את חיינו, זכיתי ולמדתי עמו בחברותא במשך תקופה ארוכה, הוא מורי ורבי!. על כולנו חובה להתחזק בלימוד התורה, להתחזק באמירת ברכת אשר יצר בכוונה".

עוד יצוין כי הבוקר אמר הרב יוסף מוגרבי נכדו של הגאון הרב שלמה מחפוד לאדמקר וישראל כהן ב׳קול ברמה״: ״מצבו של הרב משתפר, לפי הסטטיסטיקות של הרופאים הוא היה אמור להיות במצב הרבה יותר גרוע, כרגע הצפי לשיחרור רחוק מאוד, הוא לא נמצא במחלקה רגילה ויש לידו רופא צמוד כל הזמן, התפילות של עם ישראל עוזרות במוחשיות״.

משאו של רבי ברוך עוקשי בעצרת התפילת לרפואת הרב שלמה מחפוד באלעד

ערוץ המאורות ליהדות ואמונה

דברי ראש המוסדות הרב יהורם יפת בעצרת לרפואת הרב שלמה מחפוד באלעד

ערוץ המאורות ליהדות ואמונה

המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד המונים התכנסו אמש בעצרת המרכזית לרפואת הרב מחפוד
הדף היומי מסכת כתובות דף צב
אמת מה נהדר במוסקבה - גלריה + קליפ ‎‎
הרב מיכאל לסרי - מסר חזק!
אתה נקי - עכשיו תתקדם! • צפו
שידור חי: מרן הראשל"צ הרב יצחק יוסף שליט"א
מה זה "לחזור בתשובה"? המדריך הקצר! • צפו
הדף היומי מסכת כתובות דף צא
עצות מעשיות ליום הכיפורים | הגאון הרב יחזקאל צמח שליט"א
שיעור חובה לפני יום הכיפורים | הגר"י צמח שליט"א
כוחם העצום של עשרת ימי תשובה | הגר"י צמח שליט"א