ח''כ טייב על ממשלת השמאל: "מכירת חיסול של המדינה היהודית"

ח''כ טייב תוקף את ממשלת השמאל: "זה אותו בנט ששיקר עליכם במערכת הבחירות, זה אותו האיש עם ה"כיפה" שמכר את הימין לשמאל ורוצה להרוס את המדינה היהודית וערכיה"

ח''כ טייב על ממשלת השמאל: "מכירת חיסול של המדינה היהודית" ח''כ טייב

חבר הכנסת יוסף טייב ש"ס, הגיב לממשלת בנט, לפיד, עבאס וסער. ח''כ יוסי טייב שיתף בגורמים לזעקה נגד ממשלת השמאל: "חשבתי אולי לא כדאי להיכנס לנושא הבוער הזה כדי לא ליצור עוד שנאת חינם, מריבות ומחלוקות בנוסף לאלו הקיימות, אבל כשנחשפתי לתוכן ההסכמים הקואליציוניים הזדעזעתי, והחלטתי כי לא ניתן יותר לשתוק ומחובתי למחות".

עוד הוסיף ח''כ טייב: "בנט עם כל חבריו למפלגת ימינה החליט ללכת על מכירת חיסול של המדינה היהודית, על שלושת הערכים החשובים ביותר בעיני כל יהודי שהם, תורת ישראל, ארץ ישראל, ועם ישראל".

"פגיעה בתורת ישראל- כשהוא חותם על הסכם שיש בו מטרה אחת ויחידה והיא למחוק אתהזהות היהודית של מדינת ישראל תוך כדי פגיעה בשבת, פגיעה בחינוך, פגיעה בקדושת הכותל, פגיעה בייחוס של העם היהודי, נתינת במה לרפורמים וכרסום כל הקדוש והיקר לעם היהודי".

"פגיעה בארץ ישראל- בנט מכר את הנגב לתנועה האיסלמית והפקיר את ההתיישבות היהודית שעד כה סיפר לנו שכה יקרה לליבו, ואין ספק שעוד היד נטויה בפגיעה במתנחלים ומסירת שטחים לאויב".

"פגיעה בעם ישראל- בנט וחבריו לממשלת השמאל מקדמים במרץ את חוק הנישואין האזרחיים במדינה, ומפקיר את עתידו של העם היהודי ששמר על קדושת הנישואין כפי ההלכה, דבר שיזרע חורבן במסורת הנישואין הנהוגה ע"פ דת משה וישראל, דבר שיצריך אותנו להנהיג ספרי יוחסין".

עוד אמר ח''כ טייב: "כן, זה אותו בנט ששיקר עליכם במערכת הבחירות, זה אותו האיש עם ה"כיפה" שמכר את הימין לשמאל ורוצה להרוס את המדינה היהודית וערכיה".

"לצערי, הוא היתל בציבור הצרפתי שכל כך ציוני וימני" אמר ח''כ יוסי טייב מהמפלגה החרדית, מפלגת ש''ס.

עוד תקף את מפלגת ימינה: "במערכת הבחירות הזהרתי מעל כל במה שזה מה שיקרה, ומי שיצביע לימינה יקבל שמאלה, ומנגד עמד הנציג הצרפתי שנועד לקישוט במפלגת ימינה מר יום טוב כלפון והכחיש, והנה כעת התמונה מתבררת ורואים שצדקתי באזהרתי, הנה התמונה גלויה לפניכם, תחליטו אתם מי צודק".

עוד תקף את ח''כ כלפון: "אני פונה בקולי אל יום טוב כלפון ושאר חברי מפלגתו של בנט, אם אתם לא יוצאים עכשיו בקול ברור ונחרץ עם אמירה חדה שאתם נגד הקמת ממשלה עם השמאל, אזי אתם שותפים לממשלת שמאל ולוקחים חלק בהריסת המדינה היהודית היחידה בעולם ובהריסת ממשלת ימין".

"אני שואל אתכם, האם על זה חלמנו כשעלינו לארץ ישראל, האם כך חשבנו לגדל את ילדינו כשרואים למול עינהם שאנשי אמונה אבדו באים בכח מעשיהם, אין ספק שהרגשה מוזרה מאד עוברת על כולנו בימים אלו לאור מעשה בנט וחבורתו" זעם ח''כ טייב.

עוד פנה ח''כ טייב לחבר הכנסת יום טוב כלפון המייצג את הצרפתים במפלגת ימינה: "יום טוב, אתה יודע שאוי לרשע ואוי לשכנו".

"מחובתך לצאת בקול ברור נגד ההסכמים ההזויים האלו, נגד הקמת ממשלת שמאל, נגד הונאת המאה שרימיתם את הציבור הצרפתי במצח נחושה, מכרתם את הכל כולל הכל בשביל בצע כסף ושררה, דע לך, כי כל עוד שהנר דולק אפשר לתקן, עדיין לא מאוחר" הוסיף ח''כ טייב.

לסיום קרא ח''כ טייב לנציג הצרפתים במפלגת ימינה: "תתעורר מהשינה העמוקה ותעצור את הטירוף הזה, תקרא את חבריך למפלגה לסדר, תתבע מהם לחזור לחיק הימין ולהקים ממשלה יהודית וחברתית שתשמור על הערכים שגדלנו עליהם, ועל הערכים שבשלם באנו אל הארץ הזאת. כי אין לנו ארץ אחרת".

הקרב על הפיזור: כל התרחישים לקראת הישיבה הסוערת
"רצון העם זה ממשלה חלופית": מקלב בדיון על חוק פיזור הכנסת
"אתם צבועים": דברי מקלב בוועדת החוקה על חוק הנאשם
"לא נשב בקואליציה עם תומכי טרור": אמסלם וסמוטריץ' באמירה נחרצת
"מי יודע מה יהיה": פרוש עלה למעונו של הגר"ד לנדו להתייעצות‎‎
"הציבור הישראלי אינו בן ערובה לא ביחס למועד הבחירות ולא לתקנות"
בן גביר: "אתה שותף של אוסאמה, הפכת את הוועדה לקרקס"
במוסד ילחצו על לפיד: אל תשנה מדיניות - תתנגד להסכם עם איראן
בדרך לפריימריז בציונות הדתית - הוקמה הועדה הציבורית
"טיבי יועצו של ערפאת הוא שותפך": בן גביר מגיב ללפיד