בני ברק: הדרת התושבים מתחזוקת לוחות קווי האוטובוסים המקולקלים

מזה כחודשיים יש תקלת רשת בלוחות האלקטרוניים הנמצאים בתחנות האוטובוסים ברחבי העיר בני ברק, תושבים שפנו לעיריית בני ברק אז ענו להם שהאחראים הם משרד התחבור...

בני ברק: הדרת התושבים מתחזוקת לוחות קווי האוטובוסים המקולקלים הלוחות האלקטרוניים המקולקלים בתחנות האוטובוס בבני ברק

מזה כחודשיים יש תקלת רשת בלוחות האלקטרוניים הנמצאים בתחנות האוטובוסים ברחבי העיר בני ברק, תושבים שפנו לעיריית בני ברק אז ענו להם שהאחראים הם משרד התחבורה וכשפנו למשרד התחבורה אמרו להם שעיריית בני ברק אחראית לתיקון התקלה, אולי מישהו יכול לענות לתושבי העיר שמחכים לאוטובוסים בעיר מתי יתקנו את הלוחות בעיר, אתמול תושבי העיר בני ברק התבשרו ששרת התחבורה החליטה לשלוח פקחים נסתרים לעיר בני ברק לבדוק אם יש הדרת נשים בתחבורה הציבורית, אז התושבים קוראים לשרת התחבורה תשלחי את הפקחים לבדוק האם האוטובוסים עומדים בלוחות הזמנים שהם אמורים להגיע לתחנות. האם יש מספיק אוטובוסים לתושבי העיר שלא יצטרכו להידחס באוטובוסים כמו סרדינים, ושתלך לבדוק כמה פעמים תושבי העיר מחכים לאוטובוס והנהג עובר את התחנה ולא עוצר כי לא בא לא לעצור לאסוף בתחנה זו לאחר שהאזרח מחכה זמן רב לאוטובוס הנל.

חה״כ ינון אזולאי: "שרת התחבורה נמצאת כשנה בתפקיד והיא שרה הכושלת ביותר, זה לא אנחנו אומרים, הציבור אומר את זה, כל מה שהיא מתעסקת זה במזגנים ובפקחיות, היא לא מבינה כלום בתחבורה, היא רואה שיורדת בסקרים, היא לא שווה את היחס כל תכליתה שנאה וקיטוב בעם".

עוקץ מתוחכם: הגיעו מחו''ל ועקצו אשראי בעזרת מכשור מתקדם
לאחר מעצר בחור ישיבה: הכניסה לירושלים נחסמה ונפתחה
"רוח גבית ל-BDS": המיזם האירופי שמחלק את ירושלים
הזוי: גיייסו תוך הונאה 77 מיליון ש''ח
במימון גרמניה: בחינוך הפלשתיני אין שואה, הטבח במינכן לגיטימי
אושר: תוגבל מסירת מידע על תיקים תלויים ועומדים שלא הוגש כתב אישום
תעודה נדירה מימי בית המקדש הראשון הוחזרה לישראל
תצפית נדירה במפרץ אילת: טונה זהובה תועדה לראשונה במים רדודים
מינויים בימי בחירות: רשות המטרו טרם הוקמה - אך יועמ"שית כבר יש
סכנה: זיהום נרחב בנחלי הצפון