"מרגישה שמשחקים איתנו": אמו של מוישי קליינרמן הנעדר על המצב העגום

גיטי קליינרמן, אימו של הנער מוישי קליינרמן, שנעדר כבר 144 ימים התייחסה היום (רביעי) להצטרפותן של יחידות מיוחדות מצה"ל לחיפושים אחר בנה מוישי. "כבר 144 י...

"מרגישה שמשחקים איתנו": אמו של מוישי קליינרמן הנעדר על המצב העגום הנעדר אברהם משה קלינרמן

גיטי קליינרמן, אימו של הנער מוישי קליינרמן, שנעדר כבר 144 ימים התייחסה היום (רביעי) להצטרפותן של יחידות מיוחדות מצה"ל לחיפושים אחר בנה מוישי.

"כבר 144 ימים שאין לנו מושג איפה הוא נמצא", ציינה האם והוסיפה, "לשמחתי קיבלנו אישורים שצה"ל יצטרף לחיפושים עם יחידות יותר מקצועיות לאיתור נעדרים. עד כמה שזה לא פשוט, ומורכב כל כך להיות במקום הזה, שאני לא יודעת איפה הבן שלי, עדיין אנחנו לא מאבדים תקווה".

לדבריה, "בתחילה טענו כי החיפושים קשורים למשטרת ישראל והיא מבצעת זאת. אנחנו טענו שזה לא עובד כך, וכי לכל אחד יש את היכולות שלו, ובמקרה הזה בצפון הכי נכון שהצבא יבצע את החיפושים. משום מה לא נענינו לזה עד שלבסוף הם הבינו".

"לצערי אני מרגישה שמשחקים איתנו. אם זה היה ילד חילוני מתל אביב או מכפר סבא, הוא היה נמצא מזמן, והמדינה הייתה על הרגליים. הוא ילד קטן ואזרח המדינה. לא יודעת מה הוא עובר וכמה הוא סובל ואנחנו חסרי אונים. זה צריך לעלות על סדר היום. האיפה ואיפה הזאת זה לא בסדר", אמרה האם.

היא פנתה לציבור הרחב בבקשה: "המשיכו להיות עירניים ולפקוח עיניים. חייבים להמשיך להתפלל על מוישי שלנו זה נותן לנו כוח. יש להתפלל על שם האם והאב, השם המלא שלו הוא - אברהם משה בן שמואל וגיטה".

עוקץ מתוחכם: הגיעו מחו''ל ועקצו אשראי בעזרת מכשור מתקדם
לאחר מעצר בחור ישיבה: הכניסה לירושלים נחסמה ונפתחה
"רוח גבית ל-BDS": המיזם האירופי שמחלק את ירושלים
הזוי: גיייסו תוך הונאה 77 מיליון ש''ח
במימון גרמניה: בחינוך הפלשתיני אין שואה, הטבח במינכן לגיטימי
אושר: תוגבל מסירת מידע על תיקים תלויים ועומדים שלא הוגש כתב אישום
תעודה נדירה מימי בית המקדש הראשון הוחזרה לישראל
תצפית נדירה במפרץ אילת: טונה זהובה תועדה לראשונה במים רדודים
מינויים בימי בחירות: רשות המטרו טרם הוקמה - אך יועמ"שית כבר יש
סכנה: זיהום נרחב בנחלי הצפון