תכני 'בימה' הם הטובים ביותר

שלום לציבור הקורא! גם אנו נרשמנו לפה לבימה. רצינו להביע את שעל ליבינו, על אף שאנו בד"כ לא אבל נרשמנו כאן כי אנו יודעים ומרגישים שבימה שומרת על הכבוד ועל מסורתינו החזקה שלא מתחלפת לעולם. הטור מאת גולדברג;

תכני 'בימה' הם הטובים ביותר בימה - המעודכנים מעדכנים

לציבור הקורא שלום!


רצינו להביע את הערכתנו לאתר המוביל הזה, לא בגלל שהוא אתר גדול, הרי לא חסר. התכנים שמובאים כאן הם לא חורגים מכבוד העם והאומה שבה ניתנה התורה ויש תורה ולא ניתן להתכחש לה.


לפני שעברנו מתוכנית כשרה-מסויימת לתוכנית נטפרי, היינו חייבים להתעדכן בגלל 'המצב' בשביל לדעת איך להתנהל והרדיו/ים לא מאפשרים להתעדכן, כי התוכניות ארוכות ולא מותאמות לזמן של אנשים עסוקים כמונו, וגם בגלל פרנסה החזקנו איך שנקרא אינטרנט מאולץ בתוכנית כשרה, אז נכנסים לחדשות שבתוכנית הכשרה.


כשהציעו לנו את 'נטפרי' לקחנו כי היא פלטפורמה מאוד מותאמת לסדר היום החרדי הרוחני כמובן רק למי שנאלץ לקחת טלפון מסוג כזה - וככה היינו יותר בטוחים מצד המשפחה, הרי אנחנו מגדלים דור ישרים ונשמרים ממפריעים כאלו ואחרים שלא ישפיעו בדרך כזו או אחרת ולא ייכנסו לחממה הרוחנית של עם ישראל ואנו מאוד נשמרים ומטפחים את העציצים שלנו שיגדלו לתפארת עמנו.


כמובן שבחדשות נטפרי 'בימה' מופיעה כשר של כבוד ומאז ההתקנה מחקנו את כל החדשות האחרות כי זה הספיק לנו. אנחנו יודעים שכשאנו יושבים בשולחן שבת מול הנרות והכוס קידוש והלחם ודברי הספרים - לא נפגענו השבוע מתרמיות העולם הזה ומכל הלשון הרע שחוגגת בעולם, והכנסנו את השבת נקיים מכל ליכלוך ברוחניות מבלי להתלכלך בעודף השינאה לרוחניות המובאת בתקשורת הכללית ה' ירחם, אנו חווים את זה שמדובר פה בפיקוח רבני וגדולי הדור שהם הולכים איתם ולא זזים מתחת ידיהם.


ואנחנו רגועים באשר לחינוך ילדינו ואיננו צריכים יותר מהעדכונים הקצרים שלהם המובאים בפלטפורמה הזאת, רק לדעת מה קורה במצב וזהו בשביל לדעת איך להתנהל ביום יום, מתי ואיך לצאת לקניות או לכולל, לעבודה או לשחק עם הילדים, אם לתפילה או לשמחות וטיולים.


אנו מאוד מעריכים את בימה על כל התכנים הממש טובים האלה, זה ממש מתחבר לנו עם כל הדרך שרבי אלחנן וסרמן הי"ד שהוא מהמשפחה שלנו - השתית, ועם לימוד התורה שהשתית רבי שמואל רוזובסקי ראש ישיבת פוניבז' שאבינו למד אצלו חלק נכבד מבחרותו, הם הנחילו לנו את זה שזאת התורה לא תהא מוחלפת ואין פשרות!!! ולא שועלים בכרמים כי אנו נשמעים לגדולי הדור ולהלכות שלהם. נקודה.


אנו מאוד מעריכים את הטרחה שלכם ותמשיכו עם העבודה הטובה הזאת להביא לנו תכנים נקיים ומהטוב ביותר, אתם הדוגמה לאחרים - ממכם יראו וכן יעשו, אתם הוא המודל שאף פעם לא היה, הרב שך פתח את היתד של היהדות בשביל להביא את הבימה ליהדות ולתורה בעצמה, שלא ישכחו ממנה חס וחלילה בכל מקום בעולם.


תודה רבה

שלכם תמיד


הזוג שימי ודסי גולדברג מירושלים

החידושים, הטרנדים וכל מה שצריך לדעת לקראת 'עונת השיפוצים' ‎‎
מחסור חמור בעובדים זרים בישראל: "הבעיה רחוקה מלהיפתר"
טרגדיה בבני ברק: נפטרה הפעוטה בת 4 חודשים שאיבדה את ההכרה
"מאד חוששים שמדובר בחטיפה": אביו של משה קלינרמן בכנסת
טיפים ועצות לריענון הבית
גם מחר: שביתת עובדי הוראה בבוקר
"לייצר להם תחושה שאנחנו באמת איתם": המשטרה על משפחת הנעדר החרדי
אושר לקריאה ראשונה: חוק אסונות פיצוי לנפגעי אסונות אזרחיים
תחת אש תופת: יתומות מאב ואם חולצו מלב חרסון הכבושה
ראיתם אותו? נעדר חרדי מאשדוד