האו"ם: הרב שי אוחיון איננו נפגע טרור

בעוד אתר האו"ם התעדכן והתווספו בו מספר הרוגים פלסטינים - באתר מופיעים כלל הנפגעים בסכסוך הישראלי פלסטיני מלבד הרב שי אוחיון

האו"ם: הרב שי אוחיון איננו נפגע טרור

אתר האו"ם כולל את כל הנפגעים כולל המחבלים. חרף זאת באתר בשנת 2020 מופיע רק הרוג אחד כשמצויין שהוא נהרג באיזור ג'נין. מדובר כמובן בחייל עמית בן יגאל ז"ל שנרצח בעת פעילות צבאית על ידי אבן שנזרקה לעברו מגג בית של מחבל. לעומת זאת בחודשים האחרונים לא מופיע אף נרצח ישראלי, בעוד האתר עצמו התעדן והתווספו בו מספר הרוגים פלסטינים.

ארגון בצלמו הגיש תלונה רשמית למנכ"ל האו"ם עם העתק לשגריר ישראל ארדן, במכתב תלונה מוחה שי גליק מנכ"ל בצלמו על סירוב האו"ם להוסיף ולעדכן את שמו של הרב שי אוחיון שנרצח בפיגוע קשה.

לטענת בצלמו האו"ם בוחר לקבוע בניגוד לאמת ולהגדרת מדינת ישראל שהרב שי אוחיון הינו נפגע טרור וכנראה טוענים שנרצח רק על רקע נפשי כפי שבהתחלה נאמר על ידי מספר גורמים.

שי גליק דרש מהאו"ם לבדוק לעומק את המקרה בכך שהמחבל הגיע במיוחד במטרה לרצוח יהודי וכן על ההחלטה להגיש נגדו כתב אישום על רצח ממניע לאומני.

לסיכום דורשים בבצלמו מהאו"ם להוסיף מיידית את השם ולא להעלים נרצחים יהודים.

מדובר כמובן בחשיבות הן ברמה האישית והן ברמה הלאומית כדי שהנתונים יירשמו באמת ולא יהיו נתונים למניפולציות.

מארגון בצלמו נמסר לצערנו שוב האו"ם בוחר לפגוע בנרצחי טרור. אנחנו קוראים לשגריר ישראל באו"ם לא לוותר ולדרוש הוספה מיידית של הרב שי אוחיון ז"ל לרשימת הנרצחים וכן לבצע תחקור מעמיק על דבר זה.

החייל יגאל בן עמית, הרב שי אוחיון
"הממשל יתייעץ עם ישראל על איראן"
27,000 חיילים סוגרים על וושינגטון • צפו בתיעודים
בפעם השנייה: הקונגרס אישר את "הדחתו" של טראמפ
השבעת ביידן: כוחות הביטחון זורמים לוושינגטון
למרות שייעצר: האופוזיציונר חוזר לרוסיה
החרם נמשך: יוטיוב השעתה את חשבונו של טראמפ
האם טראמפ בדרך להדחה נוספת?
טראמפ על אדלסון: "העולם איבד אדם דגול"
לאחר נתק ממושך: טראמפ ופנס נפגשו
הלך לעולמו: המיליארדר היהודי שלדון אדלסון