בנט עם פתרון: תו ירוק זמני

קבינט הקורונה אישר לפני זמן קצר (במשאל טלפוני) את "התו הירוק הזמני" לאדם שקיבל את מנת החיסון הראשונה נגד נגיף הקורונה. "התו הירוק הזמני" אשר יונפק על יד...

בנט עם פתרון: תו ירוק זמני ראש הממשלה בנט

קבינט הקורונה אישר לפני זמן קצר (במשאל טלפוני) את "התו הירוק הזמני" לאדם שקיבל את מנת החיסון הראשונה נגד נגיף הקורונה. "התו הירוק הזמני" אשר יונפק על ידי משרד הבריאות, יהיה תקף ל- 30 ימים מיום קבלת מנת החיסון הראשונה.

הוראת השעה תיכנס לתוקף החל מ – 6/1/2022 ותהיה תקפה עד לתאריך 18/1/2022 בין התאריכים האלה ניתן יהיה להנפיק תו ירוק זמני. חשוב להדגיש, "התו הירוק הזמני" אינו תקף במקרה של חשיפה למאומת ואינו פוטר מבידוד.

הערב בנט נשא נאום על התפשטות זן האומיקרון ואמר כי: "הממשלה החליטה לפטור מבידוד החל מגיל 5 את כל מי שהתחסן, ולכן קרא: "מי שלא התחסן – שיתחסן. מי שלא קיבל בוסטר – שיקבל, עוד לא מאוחר. מי שלא חיסן ילדיו – קחו אותם להתחסן".

לסיום, למרות שאפשר תו ירוק זמני לאנשים שאינם מוגנים לפי הגדרותיו הבריאותיות אשר יכנסו לכל מקום אשר עומד תחת הגבלות התו הירוק. בנוסף בנט אמר: "לילדים לוקח זמן לבנות שכבת הגנה".

לסיום טען בנט כי מסיכה קובעת את עוצמת המחלה: "הקפידו מאוד על המסכות, זה יכול לעשות את כל ההבדל בין מחלה קשה למחלה קלילה".

בתגובה לדבריו ציטט ח''כ קרעי את בנט וביקר את האחרון: "מסכה היא ההבדל בין מחלה קשה למחלה קלילה"... יש לבנט מסכה מיוחדת שבמקום למנוע הדבקה, מדביקה במחלה קלילה?".

נחשף בכנסת: המדינה מפקירה את האכיפה בכבישים ביהודה ושומרון
שוב: הנהגים ישביתו את התחבורה הציבורית ביום חמישי
נמשיך להיתקע בדרכים? זהו חוק המטרו שעומד בלב המחלוקת בכנסת
אושר בטרומית: אבו כביר יחלל שבת
בג'יפ יוקרתי: נתפס "קבצן" - ו'נכד של רב מקובל'
"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה
לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה
ירושלים: אירוע שריפה בבניין מגוררים בשכונת סנהדריה
"חזרנו 30 שנה אחורה": מסכמים שלוש שנים לסגירת שדה דב