חוף נפרד בכנרת לציבור החרדי

גם השנה אישרה מועצת איגוד ערים כינרת את ההסדרות אשר תיכנס לתוקפן החל מיום שני, 8.8.22 ועד שבת 27.8.22 י''א עד כ''ט אב. אופן ההפרדה ומתקני ההפרדה במקטע 1...

חוף נפרד בכנרת לציבור החרדי

גם השנה אישרה מועצת איגוד ערים כינרת את ההסדרות אשר תיכנס לתוקפן החל מיום שני, 8.8.22 ועד שבת 27.8.22 י''א עד כ''ט אב. אופן ההפרדה ומתקני ההפרדה במקטע 13 בחוף גולן יכללו: הקמת מחיצת הפרדה קשיחה צפה במים, הצבת שירותים ניידים וברזיות בתוך המתחמים הנפרדים, מחיצות הפרדה גם בצמוד למבני השירותים והמלתחות, שילוט, הכוונה, תגבור מצילים, מאבטחים וסדרנים ועוד. באיגוד מציינים כי מתקנים אלו יוסרו בתום תקופת 'בין הזמנים'.

עידן גרינבאום, יו"ר איגוד ערים כינרת אומר כי באיגוד ערים כינרת ערוכים לקבלת הקהל הרב הצפוי בתקופה זו וכי כחלק מההערכות יתוגברו כוחות השיטור והפיקוח בחופי הכינרת, בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ישראל והשיטור הימי. האיגוד מאריך את שעות פעילות המצילים בכל החופים שבאחריותו עד השעה 19:00 על מנת לאפשר רחצה בטוחה במקטעים המוכרזים.

כמו כן, יפעל מוקד מצלמות האבטחה הפרוסות בחופים ומשדרות לאורך כל היממה בכדי לדאוג לביטחון הנופשים. החוף הנפרד יהיה פתוח גם לכלל הציבור אשר יקבל על עצמו את כללי ההפרדה. חוף הרחצה דוגית הסמוך לחוף גולן, אינו נפרד ואף החניון משותף לחוף הנפרד.

החוף הנפרד
מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה
ארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג
הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש
לראשונה בהיסטוריה: סרבנית גט – הובאה לבית הסוהר
"שתמשיכו לעשות רק טוב": האדמו"רים בירכו והנופשון יצא לדרך
צפת: בן חצי שנה לא התעורר משנתו
עוול נורא: נדחה ערעורו של בן אוליאל
מחר: שביתה במשפחתונים המפוקחים