''נוקמי הסייבר" האירניים טוענים שתקפו את תחנות הרכבת בארץ

פרטים אודות התקפות הסייבר של "נוקמי הסייבר" בתשתית הרכבת הישראלית. מהי טענתם?

''נוקמי הסייבר" האירניים טוענים שתקפו את תחנות הרכבת בארץ מפת התקיפות לטענת הסייבר האיראני

לאחר שדווח על תקלות ברכת טוענים סייברים אירניים כי הם תקפו את התשתיות וגרמו לנזקים במערכות הטכניות של הרכבות. המכתב שלהם:

בשם האל פורץ העריצים ב- 14 ביולי, 2020 זמן ההתנקשות בחיילי צבי ההתנגדות, 01:20, הגנרל ראסם סולימיי ואבו מהדי אל-מוהנדיס, ועמיתיהם, סייבר נוקמי, פתחו במתקפת סייבר גדולה שמכוונת ליותר מ -150 תשתיות תעשייתיות של רכבת ישראל.

במבצע זה צוותי ההאקרים המיומנים של סייבר נוקמי הצליחו לחדור לשרתים ומחשבים מרכזיים של התחנות ולגרום נזקים הרסניים לתשתיות מפתח של תחנות אלה.

בעקבות פעולה גדולה זו, תשתית אלקטרונית של מספר תחנות רכבת ורכבת תחתית יצאה מכלל שימוש או נפגעה קשה עקב מניפולציות שביצעו "נוקמי הסייבר".

בעקבות פיגועים אלה, 28 תחנות כולל ירושלים - גן החיות התנ"כי, ירושלים - מלחה, רעננה - מערב, רעננה - דרום ת"א, הוד השרון - סוקולוב, כפר סבא - נורדאו, ראש העין - צפון, פתח תקווה - סגולה, פתח תקווה - קרית אריה, בנה ברק, צומת חולון, חולון - וולפסון, בת ים - יוספטל, בת ים - קוממיות, ראשון לציון - משה דיין, יבנה - מערב, אשדוד - אדלום, אשקלון, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע - צפון / אוניברסיטה, באר שבע - מרכז, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב מרכז סבידור, תל אביב השלום, תל אביב ההגנה, ותחנת הרכבת הגדולה ביותר בשדה התעופה, בן גוריון. על פי החדשות הפנימיות הישראליות חלק מהתחנות עדיין אינן בשימוש.

ההתקפות המתוחכמות הללו מראות שאנחנו קרובים יותר ממה שמאמינים בכירים ישראלים ואנחנו יכולים לתכנן התרסקויות ברכבת אם נעשה זאת".

תגובת המדינה לדעתם:
כתגובה לתקיפות ולתוצאותיהן, הבכירים הישראלי קראו להם בשם כישלון. הם לא שיקרו ללאזרחים הישראלים, זה כל מה שהם יכלו להבין. הם אפילו לא יכולים לזהות התקפות, קל וחומר להגנה יעילה".

לסיכום:
נראה האם היו אלו הפחדות שווא או שאלו ההתקפות האחרונות לפני קריסת אירן.

לראשונה תרגיל משותף של חיל האוויר הישראלי עם חיל האוויר הגרמני - בגרמניה
בלון תבערה ברחוב חזני בנתיבות • צפו בתיעוד הניטרול
ראש השב״כ לשעבר, ח״כ דיכטר במסר לאיחוד האמירויות בערבית: "ביתנו ביתכם" • צפו
"גורמים עלומים" פרצו לחשבונות הפייסבוק של ח"כ קושניר מישראל ביתנו • אין שליטה
רכב על אופניים, שפך חומר דליק והצית את רכבו של רה"ע ששהה בחתונה • צפו בתיעוד
גנץ הורה על עצירת כניסת הדלקים לעזה. חמאס בתגובה: "ישראל תישא בהשלכות"
כתובות נאצה אנטישמיות באנדרטה לזכר חללי חיל האוויר באתונה
אלפי פלסטינים מסתננים לישראל ללא אישור
טרור הבלונים: הישראלים עצבניים, צה"ל מחזיר בתקיפה אגרסיבית
יום של בלוני תבערה, שריפות בכל מקום • תיעוד השריפה בבארי