שאשא ביטון על תוצאות הסקרים: "יש פער בין העשייה למצב בציבור"

בכנס שקיימה שרת החינוך עם פעילי 'תקווה חדשה', הביעה שאשא ביטון אופטימיות לגבי עתיד הממשלה וטענה: "לא הייתי ממהרת להספיד אותה" • על הדשדוש של מפלגתה בסקר...

שאשא ביטון על תוצאות הסקרים: "יש פער בין העשייה למצב בציבור" תקוה חדשה - אחדות לישראל

בכנס שקיימה שרת החינוך עם פעילי 'תקווה חדשה', הביעה שאשא ביטון אופטימיות לגבי עתיד הממשלה וטענה: "לא הייתי ממהרת להספיד אותה" • על הדשדוש של מפלגתה בסקרים אמרה: "אנחנו נזכה לאמון של הציבור בסופו של דבר".

על פי הפרסום ב'ישראל היום', על רקע המשבר הקואליציוני והדשדוש של מפלגתה בסקרים, שרת החינוך, יפעת שאשא ביטון, קיימה אמש (שני) זום לפעילי תקווה חדשה על רפורמת הבגרויות.

במהלך המפגש התייחסה השרה למצב הפוליטי ואמרה: "לא הייתי ממהרת להספיד את הממשלה למרות השיח שנוצר... אנחנו עושים הכל כדי להמשיך את פעילותה של הממשלה ואני מקווה שגם השותפים שלנו חפצים בכך ויהיו איתנו במהלך".

נוסף לכך, השרה התייחסה למצב הקשה של מפלגתה בסקרים ואמרה לתומכיה: "קיים פער בין העשייה שלנו למצב בציבור, כרגע לא רואים את זה, אבל אני בטוחה שכשנגיע לרגע בו הציבור יצטרך להחליט למי הוא נותן אמון ועל מי הוא סומך, אנחנו נזכה לאמון של הציבור בסופו של דבר".

כאמור, דבריה של שאשא-ביטון תואמים את תוצאות הסקרים האחרונים שפורסמו. כך סקר שפורסם לפני חודש בכאן 11 העניק ל'תקווה חדשה' כחמישה מנדטים - זאת לאחר חודשים של דשדוש המפלגה סביב אחוז החסימה.

יהדות התורה והליכוד חתמו על הסכם בנוגע לתפקידים
ראש הממשלה לשעבר בנט החליט: "לנקות את הרשת"
אביו של טירן פרו שנחטף בג'נין: "אנחנו צריכים פה משילות"
גנץ לגלנט: אתה תהיה שר ביטחון סוג ב'
יריב לוין: "רוצה ששופטי העליון ייבחרו על ידי הכנסת"
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי