הוגשו תלונות במשטרה נגד שר הבריאות

הבוקר הוגשו תלונות במשטרה כנגד שר הבריאות: "השר הורביץ מרמה את אזרחי ישראל ואם לנו הוא לא נותן תשובות- נקווה שלפחות למשטרת ישראל הוא יתן"

הוגשו תלונות במשטרה נגד שר הבריאות

בעלי עסקים בענפי האירועים והכנסים אשר סובלים מירידה של כ-90 אחוזים בהיקף הפעילות מאז פריצת הגל החמישי, זועמים על התנהלות ממשלת ישראל ומעלים הבוקר (א') הילוך במאבקם, זאת לאחר ששר הבריאות ניצן הורביץ שמקפיד להסביר כי לא קיים סגר, הביא בפועל באמצעות משרדו לפגיעה קשה בענף, זאת לאחר שבשבוע שעבר הוציא משרד הבריאות מכתב רשמי שאוסר על צוותי הרפואה ומערכת הבריאות לקיים כנסים ואירועים, זאת כאמור בניגוד למצג השווא בפני הציבור שאין סגר ועל כן אין סיבה לפצות את בעלי העסקים.

אלירן ברדוגו, מפיק אירועים ומראשי המאבק להצלת עולם התרבות והאירועים: "שוב עושים מאיתנו צחוק רק שהפעם אין אף אחד שמכניס יד לכיס ומוכן לפצות. ענף האירועים והכנסים ספג מתחילת הגל החמישי נזקים מוערכים של 100 מיליון שקלים ועדיין אין אף אחד בממשלה שמוכן להכיר בזה- אנחנו דורשים לעבוד- או דורשים פיצוי, אבל החל מהבוקר העצמאיים יחזרו לרחובות".

נועם לוי יו"ר איגוד בעלי האולמות וגני האירועיםאמר "נדהמתי שקיבלתי בשבוע שעבר ביטול של אירוע של קופת חולים גדולה לאחר שהונחו ע"י משרד הבריאות שלא לקיים אירועים. יש פה שר בריאות שמתראיין בערב ומספר שהכל בסדר כי אין סגר ורק צריך להקפיד על ההנחיות, אבל בפועל משרדו מחייב ביטול של אירועים וכנסים. אנחנו נחנקים שוב, ממשיכים לשלם תקורות אדירות ולאבד הכנסות, זה ניסיון לקבור שוב את הענף שלנו ולא נאפשר את זה".

הגשת התלונות התבצעה בשעה 9 בבוקר בתחנת המשטרה של מרחב הירקון.

שר הבריאות הורביץ
לפיד: מבצע "עלות השחר" החזיר את ההרתעה הישראלית
סמוטריץ': "הצלנו את מדינת ישראל פשוטו כמשמעו"
בן גביר מגיע לעוטף עזה: "לא אפקיר את האחים שלי בדרום"
"לפיד, תושבי הדרום נצורים בבתיהם ואתה יוצא לנופש בצפון?"
הציונות הדתית: 16 מתמודדים לרשימת הציונות הדתית לכנסת
מצחיק: נשיא המדינה נפגש עם נשיא בחצאית
גנץ: "נביא את החוק שיאסור על נאשם בפלילים לכהן כראש ממשלה"
כך נתניהו מנסה לשמור את החרדים קרוב אליו
'ישראל חופשית': מפלגתו החדשה של ח"כ אבידר
אדלשטיין בכנס קטיף: "אפשר לשלוט בלי להשפיל, אחרת זה חוזר כבומרנג"