הוגשו תלונות במשטרה נגד שר הבריאות

הבוקר הוגשו תלונות במשטרה כנגד שר הבריאות: "השר הורביץ מרמה את אזרחי ישראל ואם לנו הוא לא נותן תשובות- נקווה שלפחות למשטרת ישראל הוא יתן"

הוגשו תלונות במשטרה נגד שר הבריאות

בעלי עסקים בענפי האירועים והכנסים אשר סובלים מירידה של כ-90 אחוזים בהיקף הפעילות מאז פריצת הגל החמישי, זועמים על התנהלות ממשלת ישראל ומעלים הבוקר (א') הילוך במאבקם, זאת לאחר ששר הבריאות ניצן הורביץ שמקפיד להסביר כי לא קיים סגר, הביא בפועל באמצעות משרדו לפגיעה קשה בענף, זאת לאחר שבשבוע שעבר הוציא משרד הבריאות מכתב רשמי שאוסר על צוותי הרפואה ומערכת הבריאות לקיים כנסים ואירועים, זאת כאמור בניגוד למצג השווא בפני הציבור שאין סגר ועל כן אין סיבה לפצות את בעלי העסקים.

אלירן ברדוגו, מפיק אירועים ומראשי המאבק להצלת עולם התרבות והאירועים: "שוב עושים מאיתנו צחוק רק שהפעם אין אף אחד שמכניס יד לכיס ומוכן לפצות. ענף האירועים והכנסים ספג מתחילת הגל החמישי נזקים מוערכים של 100 מיליון שקלים ועדיין אין אף אחד בממשלה שמוכן להכיר בזה- אנחנו דורשים לעבוד- או דורשים פיצוי, אבל החל מהבוקר העצמאיים יחזרו לרחובות".

נועם לוי יו"ר איגוד בעלי האולמות וגני האירועיםאמר "נדהמתי שקיבלתי בשבוע שעבר ביטול של אירוע של קופת חולים גדולה לאחר שהונחו ע"י משרד הבריאות שלא לקיים אירועים. יש פה שר בריאות שמתראיין בערב ומספר שהכל בסדר כי אין סגר ורק צריך להקפיד על ההנחיות, אבל בפועל משרדו מחייב ביטול של אירועים וכנסים. אנחנו נחנקים שוב, ממשיכים לשלם תקורות אדירות ולאבד הכנסות, זה ניסיון לקבור שוב את הענף שלנו ולא נאפשר את זה".

הגשת התלונות התבצעה בשעה 9 בבוקר בתחנת המשטרה של מרחב הירקון.

שר הבריאות הורביץ
הוגש כתב אישום נגד ליצמן
בוסו: "לפיד וליברמן מתי בפעם האחרונה ביקרתם בסופרמרקט?"
דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון
לפיד: "כשהציבור חושב שהמערכת מושחתת וכל הפוליטיקאים מושחתים"
ארבל: " הגעתי לכאן כחבר אופוזיציה במיוחד לתמוך בחקיקה"
יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו מהכנסת
הרב לאו: "הכנסת לא תכריע מיהו יהודי"
משלחת ישראלית נועדה עם מנהיג סודאן
סקר: למרות המגעים לעסקת טיעון - התמיכה בנתניהו נשארת גבוהה
סקר: 48% מהציבור חושבים שטיפול הממשלה בקורונה גרוע