מהפכני: טכנולוגיית הבדיקות שתאפשר חזרה מוחלטת לשגרה

הפיתוח החדש, שנעשה בו שימוש במדינות רבות בעולם, יכול לאפשר קיום התכנסויות ואירועי ענק ללא חשש מפני נוכחות של חולי קורונה ויצירת שרשראות הדבקה נוספות

מהפכני: טכנולוגיית הבדיקות שתאפשר חזרה מוחלטת לשגרה

הדרך לחזרה מלאה לשגרה, הכוללת גם התכנסויות ואירועי ענק, עוברת ביכולות בדיקה מתקדמות בשטח שיאפשרו גילוי ואיתור חולים באופן מיידי וממוקד תוך קטיעת שרשראות הדבקה פוטנציאליות.

בשורה גדולה בהקשר הזה, מציעה חברת נובולוג שמשווקת טכנולוגיה מתקדמת לזיהוי חולי קורונה סימפטומטים וא-סימפטומטים ע"י ערכות בדיקה שמאפשרות קבלת תוצאה בתוך מספר דקות.

המוצר שפותח בדרום קוריאה כולל ביצוע דגימה מקצועית כולל פענוח התוצאה במהירות שיא של דקות ספורות ועם מעל 96% דיוק. המוצר הזה מתאים לכל מקום, אירוע או עסק עם פוטנציאל התקהלות: חברות עסקיות, חברות הפקה, אולמות אירועים, אירועים פרטיים וכל הרוצה שומר סף של בדיקות קורונה מהירות בפיתחו.

החברה גם מציעה מערכי בידוק לכלל האירועים מקטנים ועד גדולים, כך שאדם שרוצה לקיים אירוע בהשתתפות מאות אנשים יכול להעמיד עמדה כזו בכניסה, לדגום כל משתתף וכך לקיים את האירוע ללא כל חשש הדבקה והידבקות.

יצוין כי המערכת, שאושרה גם ע"י משרד הבריאות הישראלי וגם ע"י ארגון הבריאות העולמי, מסונכרנת עם משרד הבריאות, כך שבמקרה והתוצאה של הבדיקה חיובית – משרד הבריאות מתעדכן על כך באופן מיידי, מה שיתרום תרומה משמעותית לקטיעת שרשראות הדבקה.

"למעשה בדיקה מהירה היא הדרך הבטוחה ביותר לאפשר קיום אירועים ללא חשש", אומר אור אשר מנכ"ל חברת מדיקוויפ מקבוצת נובולוג. לדבריו, "כל מה שנדרש זה שהמדינה תאשר אירועים והתכנסויות על בסיס בדיקות מהירות".

"הבדיקה הזו נמכרת בגרמניה, איטליה, רוסיה, תאילנד, הודו ועוד, והיא נבחרה ע"י ארגון הבריאות העולמי כאחת משתי הבדיקות המסובסדות לביצוע בדיקות באפריקה. אין סיבה שהיא לא תיכנס לשימוש סיסטמטי בישראל באופן שיאפשר לכולנו לחזור לשגרה בטוחה".

מכשיר לבדיקת קורונה מהירה
טיפים עסקיים לתקופת החגים‎‎
אל תהיו שליליים: על דירוג אשראי והדרך לשפר אותו
הפיקוח על הבנקים: עמלה תפעולית אחת בעת פירעון מוקדם של משכנתא
לקראת סוכות: חלוקת סכך בחינם
לקראת חג סוכות: מומחי מכון התקנים בטיפים לבטיחות בסוכה
שופרסל מזהירה מניסיון הונאה של לקוחות
אופניים לילדים? דעו את הסיכונים
בעקבות חשמול הרכבות: שאטלים בחינם
נוסעים לראש השנה? בדרכים הללו עלולים להיות פקקים
קניתם מוצר חשמלי? אתם זכאים לפינוי המוצר הישן מביתכם בחינם!