"לנשיא ארה"ב ולמזכ"ל האו"ם יש חלק בהסתה נגד ישראל"

לקראת פגישתו של הנשיא ראובן ריבלין עם נשיא ארה"ב ג'ו ביידן ומזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטרש קורא מנכ"ל 'מרכז בדין - לחקר מדיניות המזרח התיכון', דוד בדין, לנשי...

"לנשיא ארה"ב ולמזכ"ל האו"ם יש חלק בהסתה נגד ישראל" ג'ו ביידן

לקראת פגישתו של הנשיא ראובן ריבלין עם נשיא ארה"ב ג'ו ביידן ומזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטרש קורא מנכ"ל 'מרכז בדין - לחקר מדיניות המזרח התיכון', דוד בדין, לנשיא ריבלין לנצל את הביקור על מנת להבהיר לגורמים הבכירים כי לא יהיו ביטחון או שלום במזרח התיכון כל עוד ישנו צד המסית כל העת לרצח והשמדה של הצד האחר.

"לנשיא ג'ו ביידן ולמזכ"ל אנטוניו גוטרש יש חלק בלתי ניתן לניתוק בהסתה הקיימת נגד ישראל, לאור העובדה שהם יכולים בכלים העומדים לרשותם לפעול נגד תוכניות לימודיות וספרי לימוד הנמצאים בבתי ספר פלסטינים של אונר"א ולעצור את המשך ההסתה".

עוד אמר בדין כי "אף יותר מכך הם יכולים לעצור מימון הניתן על ידי הגופים בראשם הם עומדים לטובת הגורמים המסיתים, בידיעתם או שלא בידיעתם. אונר"א תלויה לחלוטין בקיומה בכספים שהם מעבירים. הנשיא ריבלין חייב להעלות את הנקודה הזאת גם בימים האחרונים בתפקיד ולדרוש את הטלת כובד משקלם המוסרי של שני האישיים בנושא. מדובר פה בחיי אדם".

סיכום חדשות החג: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
"הקצין יינזף פיקודית על ידי מפקדיו"
צפו: תיעוד מעצר שני הנמלטים מכלא גלבוע מקסדת הלוחמים ומהאוויר
חשיפה: כישלון במשא ומתן על חילופי האסירים בין חמאס לישראל
בנט על תפיסת המחבלים: "את מה שהתקלקל - אפשר לתקן"
לאחר שבועיים: נתפסו שני המחבלים הנמלטים מכלא גבלוע
לאחר אינספור פריצות - הפורץ הסדרתי לחנויות נלכד על חם
בנט: אצא למבצע צבאי לעזה אם נצטרך גם עם הקואליציה הזאת
שקד: "אבו מאזן משלם כספים למחבלים שרוצחים יהודים"
שר המשפטים: "אין דבר מסוכן יותר לישראל אם ניכשל במשימה הזו"