בכירים בליכוד לנתניהו: זו ההזדמנות האחרונה

בכירים במפלגה טוענים כי תקופת החסד של ראש האופוזיציה הגיעה לסיומה: "אם ייכשל בפעם החמישית - שיפנה את מקומו" • בכירים ביהדות התורה העבירו מסר זהה

בכירים בליכוד לנתניהו: זו ההזדמנות האחרונה בנימין נתניהו

הבחירות הקרבות הולכות ומסתמנות כקרב חייו של בנימין נתניהו. אחרי שבכירים ביהדות התורה הבהירו לו כי במידה שלא ישיג 61 בבחירות יראו את עצמם משוחררים מבלוק הימין, אתמול אמרו גם בכירים בליכוד כי "הבחירות הקרובות הן ההזדמנות האחרונה של נתניהו". כך מתפרסם ב'ישראל היום'.

לדבריהם, "גם אלה שמביעים כעת את התמיכה הכי גדולה בנתניהו אומרים בחדרי חדרים כי לא ילכו איתו למערכת בחירות שישית והוא ייאלץ לפנות את מקומו".

נכון לעכשיו מרד בליכוד נראה דבר רחוק ולא ריאלי. יחד עם זאת, בשיחות סגורות נראה כי רבים מבכירי הליכוד כבר מתחממים על הקווים. הם נמנעים מלהתמודד בפריימריז הקרובים לראשות התנועה, אולם בשיחות עם בכירים אחרים ומקורבים, וכן עם בכירים במפלגות אחרות - כולל מפלגות הקואליציה - הם אומרים בפה מלא כי תקופת החסד שהעניקו לנתניהו חמש מערכות בחירות עומדת לפני סיומה. ובמידה שלא יצליח להרכיב את הממשלה הבאה - בכוונתם לקרוא תיגר על מנהיגותו, על מנת שהליכוד יוכל להרכיב קואליציה.

יודגש כי מעמדו של נתניהו בליכוד חזק, וגם במידה שיפסיד בבחירות ולא ירכיב את הממשלה צפויים למועמדים מולו קשיים אמיתיים בניסיון להביס אותו ולרשת את מקומו.

הדברים של בכירי הליכוד נאמרו, כאמור, אחרי דברים שאמרו לנתניהו בכירים ביהדות התורה, שהבהירו לו כי יראו את עצמם משוחררים מגוש הימין במידה שלא יושגו 61.

מתרחקים מתיק 4000: הפרקליטות שינתה את סדר העדים בתיקי נתניהו
עוצמה יהודית למומו פילבר: תפסיק עם תעמולת הבחירות האסורה
"היא מקשקשת ומדברת שטויות": גפני על מירי רגב
אמיר אוחנה: "מי שמדבר על היום שאחרי נתניהו כנראה חפץ בזה"
חשיפה: מבקר המדינה בוחן אפשרות להפריד את מח"ש מהפרקליטות
לפני הבחירות: הוגש כתב אישום נגד בן ארי
יועצה המשפטי של 'קבלה לעם' מנסה לזכות במקום בפריימריז בליכוד
בן גביר בתמיכה בפייגלין: "נלחם על הזהות היהודית של המדינה"
ביבי על היציאה למבצע 'עלות השחר' לאחר שהכנסת התפזרה • צפו
לפיד: מבצע "עלות השחר" החזיר את ההרתעה הישראלית