לפיד: "אנחנו חייבים להחזיר את האמון בין האזרחים להנהגה"

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד בצהרה לתקשורת מנסה להחזיר את האמון הגוסס בין אזרחי ישראל למוסדות המדינה: "אנחנו חייבים להחזיר את האמון בין האזרחים להנהגה. חייבים...

לפיד: "אנחנו חייבים להחזיר את האמון בין האזרחים להנהגה" לפיד

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד בצהרה לתקשורת מנסה להחזיר את האמון הגוסס בין אזרחי ישראל למוסדות המדינה: "אנחנו חייבים להחזיר את האמון בין האזרחים להנהגה. חייבים ממשלה שתאחד אותנו. לא ממשלת ימין, לא ממשלת שמאל - ממשלת אחדות ישראלית. אנחנו עושים הכל ונעשה הכל – כל דבר - כדי להקים פה ממשלת אחדות ישראלית. ממשלה מתפקדת, טובה, יציבה ואכפתית".

למרות התקיפות החוזרות ונשמות במשך השנים בציבור החרדי בפרט ונתניהו בכלל לפיד טוען שמגמת מפלגתו הינה אחדות: "מהיום הראשון של יש עתיד, אחדות היא הדבר שאנחנו חותרים אליו. אנחנו לא רוצים אחדות כי אין ברירה אחרת. אנחנו רוצים אחדות כי זה הדבר הנכון. יש פה מיליוני ישראלים שנמאס להם לריב. נמאס להם מחוסר אחריות ושחיתות. נמאס להם מפולחן האישיות המביך שמתנהל מולם".

עוד טען: "בממשלת האחדות הישראלית יהיו שלוש מפלגות ימין, שתי מפלגות מרכז, שתי מפלגות שמאל. ככה נראית אחדות. כשאנשים שונים עם דעות שונות מחליטים לעבוד יחד".

לסיום טען: "קורה פה משהו יותר גדול מכל חישוב פוליטי. זה יותר גדול "מהבייס", זה נסיון להציל את המדינה ממערכת מושחתת ומקולקלת שקורעת אותנו מבפנים. זו ההחלטה הנחושה לנהל את זה הפעם אחרת".

פינדרוס: "הממשלה לא לוקחת אחריות כממשלה"
בן גביר: לעצור את יו''ר בל"ד על איומים והסתה חמורה לאלימות
ח''כ ממרצ: להדיח את בן גביר מועדת חוץ וביטחון באופן מיידי
מפלגת עוצמה יהודית למפכ"ל המשטרה: "נכשלת. הביתה!"
נתניהו: נותנים גיבוי למשטרה לכל האמצעים והסמכויות • צפו
לאחר הדרמה הפוליטית: לפיד מסר הצהרה מיוחדת
בנט מוריד מהפרק את ממשלת השינוי; חודש המו״מ בין הליכוד לימינה
מיקי זוהר: "מאסר ל-10 שנים על התפרעות בזמן אירוע ביטחוני"
שגריר ישראל ל-CNN: "האם אין לפלסטינים זכות להגן על עצמם?" • צפו
סמוטריץ': "יש לנו משטרה חולה אנוש"