נתניהו: "כיתות ה'-ו' וכיתות י"א-י"ב יפתחו כמתוכנן"

ראש הממשלה הבהיר הבוקר כי התוכנית בהמשך ההקלות לא השתנתה וכיתות ה'-ו' יחד עם י''א י''ב יפתחו כמתוכנן • צפו:

נתניהו:  "כיתות ה'-ו' וכיתות י"א-י"ב יפתחו כמתוכנן"

נתניהו על התוצאות בממשלה

רועי אברהם, לע"מ

בנימין נתניהו, ראש הממשלה אמר בישיבת הממשלה הבוקר כי "כיתות ה'-ו' וכיתות י"א-י"ב יפתחו כמתוכנן. זה לא עומד להשתנות".

נתניהו התייחס לחיסונים ואמר: "בסוף השבוע הבאנו הישג נוסף במאבק נגד נגיף הקורונה. הגענו להבנה עם חברת אסטרהזניקה לרכישת מיליוני חיסונים לאזרחי ישראל. אני מציין שזה מצטרף להסכמים שהגענו אליהם עם פייזר ומודרנה על אספקת מיליוני חיסונים אחרים למדינת ישראל. המדיניות שלנו היא להביא כמה שיותר חיסונים, מכמה שיותר מקורות, לכמה שיותר אזרחים וכמה שיותר מהר. כל אזרח ואזרחית בישראל שירצו בכך יוכלו להתחסן. הכלל שקבעתי הוא – עדיפה היערכות יתר מהיערכות חסר".

עוד הוסיף נתניהו: "הממשלה צפויה לאשר היום החלטה חשובה נוספת – הסכם פטור מאשרות בין ישראל לאיחוד האמירויות. זו המדינה הערבית הראשונה שנחתם איתה הסכם כזה, וזהו צעד חשוב שיאפשר תיירות הדדית. זה יפתח ויחזק כמובן את הקשרים בין המדינות ואת הקשרים הכלכליים. אני מאמין שכל אזרחי ישראל, כל העולם, רואה את השינוי הכביר שאנחנו מחוללים באזורנו בכל תחום".

עוד ביקר במרומז את התקשורת השמלנית, "אולי לא שמתם לב לכך, כי זה לא קיבל כיסוי תקשורתי גדול", והוסיף: "אבל בשבוע שעבר ביקר פה שר החוץ של בחריין, מדינה שלא היו לנו יחסים רשמיים איתה, ביקר במעון ראש ממשלת ישראל בירושלים. זהו שינוי עצום. סודאן, בשבוע שעבר, בפעם הראשונה נמנעה בהצבעה נגד ישראל באו"ם, לאחר שבאופן מסורתי הצביעה נגדנו. אלה סימנים לבאות, ולא רק בתחומים האלה, אני מקווה שיהיו לנו תמיד עוד ועוד בשורות טובות".

נדיר: כלב ים נצפה אתמול סמוך להרצליה!
למה נצבע מגדל הפיקוח של נתב"ג בסגול?
30,500 עגורים יחד עם פלמינגו • תיעוד יפיפה
צפו: איכלוס 50,000 דגיגי בורי בכנרת
בתוך שעה שני אירועים: שיפוצניק נפל מגג בבני ברק, פועל נפל לפיר מעלית
התחזית: מעונן חלקית; צפוי גשם מקומי
עדכון קורונה: הגל השלישי?
צפו: השוטר על אופנוע כמעט נשרף
צפו: כך נעצרו אתרי הפסולת הפיראטית
גובה ארנונה רטרואקטיבית: תביעה ייצוגית נוספת נגד עיריית בני ברק