האדמו''ר והרב עמאר: "רוצים לעקור את התורה"

הרב הראשי לירושלים, הרב עמאר והאדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא השתתפו אמש במעמד חלוקת תעודות הוראה לאברכים

האדמו''ר והרב עמאר: "רוצים לעקור את התורה" מעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכים

במעמד רב רושם שהתקיים אמש בכולל 'מבשר ישראל' בראשות הגר"א בליקשטין שע"י מוסדות "דרכי הוראה לרבנים" מיסודו של מרן הראשל"צ הרב מרדכי אליהו זצ"ל, חולקו תעודות "יורה יורה" לעשרות אברכים שעברו בהצלחה את מבחני הרבנות הראשית.

במעמד השתתפו האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא, ורבה של ירושלים הרב עמאר, ראש המוסדות הגר"י אליהו ועוד.

האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא התבטא בכאב על הצרת צעדיהם של לומדי התורה ע"י הממשלה ואמר כי דווקא בזמן שממשלת הזדון מצירה את צעדיהם של לומדי התורה, מעניקים תעודות הוראה לאברכים שהשקיעו את מרצם ושכלם ללימוד התורה הקדושה. האדמו"ר התייחס גם למתיחות בין רוסיה לאוקריאנה ואמר כי אלו סימני הגאולה ועל כולנו להכין את עצמנו לקראת המשיח ולהרבות בזכויות.

הרב עמאר הוסיף ואמר בדבריו כי ממשלת הזדון רוצה למנות רבנים פשרניים שלא בקיאים בהלכות אבל כאן מסמיכים רבנים שבקיאים בהלכה ויורדים לעומקה של הלכה ומהם תצא תורה והוראה והם יורו הלכה וימשיכו את שרשרת התורה מדורות עולם. הראשון לציון הוסיף ואמר כי על הרבנים להתמסר לציבור ולכתת רגליהם בכדי לזכות את הרבים.

מעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכיםמעמד חלוקת תעודות ההוראה לאברכים
הסוד לכחות עצומים בכל בוקר מחדש! - הרב אליהו רבי
בני הישיבה פיזזו בהוצאת ספרו של ראש הישיבה
הדף היומי מסכת נדרים דף מ
תזהר לא להרוס לילד את החיים! - הרב אליהו רבי
הדף היומי מסכת נדרים דף לח
חסדי השם: ראש הישיבה שוחחר אחר אשפוז ארוך
הדף היומי מסכת נדרים דף לז
המתחזקים ובעלי הבתים בראשון לציון ולוד סיימו מסכתות
המפתח האמיתי לשלוות הנפש - הרב אליהו רבי
הילולת הרה"ק רבי צבי הירש מרימנוב זיע"א בפולין