בנט: "ישראל מוטרדת מאוד מהנכונות להסיר את הסנקציות"

ראש הממשלה, נפתלי בנט, בפתח ישיבת הממשלה התייחס להגבלות הקורונה הנופלות עלינו דווקא כרגיל בתקופת החגים, וכעת הגיעו בתזמון לחנוכה: "ישנם ענפים שנפגעים, כ...

בנט: "ישראל מוטרדת מאוד מהנכונות להסיר את הסנקציות" ראש הממשלה בנט

ראש הממשלה, נפתלי בנט, בפתח ישיבת הממשלה התייחס להגבלות הקורונה הנופלות עלינו דווקא כרגיל בתקופת החגים, וכעת הגיעו בתזמון לחנוכה: "ישנם ענפים שנפגעים, כמו התיירות והתעופה, ואנחנו נותנים על כך את הדעת".

ביחס שיחות הגרעין אמר בנט כי: "שיחות הגרעין בין איראן למעצמות יתחדשו בימים הקרובים בוינה. ישראל מוטרדת מאוד מהנכונות להסיר את הסנקציות ולאפשר זרימה של מילארדים לאיראן, בתמורה להגבלות לא מספקות בתחום הגרעין. זה מסר שאנחנו מעבירים בכל דרך, גם לאמריקנים וגם לשאר המדינות שנושאות ונותנות עם איראן".

עוד אמר: "שר החוץ יעביר מסר זהה בפגישותיו בלונדון ובפריז השבוע. חשוב מאוד שבעניינים הנוגעים לביטחון המדינה, הממשלה מדברת בקול אחד".

עוד אמר: "שר הביטחון, בני גנץ, חזר מביקור חשוב וגם באמת מקסים במרוקו. היה נראה שנהניתם שם, בני. אבל חוץ מקבלת הפנים החמה נחתם שם גם הסכם MOU עם שר ההגנה המרוקאי, שיתחיל למעשה את שיתוף הפעולה הביטחוני הרשמי בין שתי המדינות, בתחומי המודיעין, התעשיות הביטחוניות והאימונים המשותפים. זו התפתחות חשובה מאוד".

נתפסו הפורצים לנתב''ג
תיעוד מהירוטים בגוש דן אתמול • צפו
מטס סיום נגד מטרות הג׳יהאד בעזה • צפו
"ראיתי בעצים ילדים מתרוצצים - תבטל את התקיפה" • צפו
"אסור לחכות לסבב הבא. הכסף למיגון אשקלון חייב לעבור עוד היום"
הפסקת האש מחזיקה מעמד: כך נערכים לחזרה לשגרה
לאחר חודשיים: ביתם של המחבלים מהפיגוע באלעד נהרס • צפו
גול עצמי: השיגורים הכושלים של הג'יהאד בעזה • צפו
ביידן על הפסקת האש: "הדיווחים על האזרחים שנהרגו בעזה הם טרגדיה"
‏נס במגדל עוז: 2 מחבלים זוהו ונתפסו. במקום נמצאו 2 בקבוקי תבערה