טרגדיה בבני ברק: האשה שנכוותה מנרות השבת מתה מפצעיה

מרת אמירה נחום ז"ל פונתה בערב שבת האחרונה במצב קשה מאוד להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר לאחר שנכוותה מנרות שבת שאחזו בבגדיה, אתמול היא נפטרה מפצעיה

טרגדיה בבני ברק: האשה שנכוותה מנרות השבת מתה מפצעיה אילוסטרציה

אמש (שני) התקיים מסע הלוייתה של האישה החשובה מרת אמירה נחום ע"ה מביתה ברחוב האי גאון 20 בני ברק והיא נטמנה בבית החיים החדש בעיר אלעד.

האשה נכוותה קשות בערב השבת האחרונה מנרות שבת שאחזו בבגדיה, כונני ארגון 'הצלה' יחד עם פראמדיקים של מד"א העינו לה טיפול רפואי ראשוני והיא פונתה במצב קשה להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר, אך כאמור אתמול למרבה הצער היא נפטרה מפצעיה.

פראמדיק הצלה צביקה גדלוביץ וחובש הצלה פיני עזרא סיפרו: "כשהגענו למקום, הכווינו אותנו לאשה כבת 50 עם כוויות בכל חלקי גופה, לאחר שנכוותה. יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד"א והצלה הענקנו לה סיוע רפואי ראשוני במקום, והיא פונתה במצב קשה להמשך טיפול בחדר הלם בבית החולים שיבא בתל השומר".

החובשים של מד"א שמעון ברדי ומשה כהן שהגיעו למקום רכובים על אופנועי מד"א סיפרו: "האישה שסבלה מכוויות קשות בגופה שכבה בסמוך לכניסה לדירה בקומת הקרקע של הבניין. שכנים בבניין סיפרו לנו שהם ראו את השריפה וכיבו את האש שאחזה בפצועה באמצעות מטפים. יחד עם הצוות לטיפול נמרץ של מד"א שהגיע הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל מתן תרופות והנשמה ופינינו אותה לבית החולים שיבא בתל השומר כשמצבה קשה מאוד ולא יציב".

זירת האירוע בבני ברק
מת מפצעיו הפצוע אנוש מפיגוע בכניסה לירושלים
רגע לפני הממשלה החדשה: השר העניק אות הוקרה לארגון 'רפואה ושמחה'
חיסון נגד שפעת מועיל לחולים באי ספיקת לב
כונני 'הצלה' הצילו את חייו של ילד שנחנק מנקניקיה
חייו של נער בן 16 ניצלו בזכות צנתור מוח במרכז הרפואי לגליל
צפו: הפרופ' הבכיר מבלינסון מסביר על התפרצות דלקת העיניים
חשד להימצאות טפיל בכנרת שעלול לגרום לדלקות בעיניים ולפגיעה בראייה
צומת רמות: הולך רגל חרדי נפגע מאוטובוס, מצבו קשה
ידידה בן ה- 4 נהרג לאחר שנפגע מארון כבד שנפל עליו
בני ברק: אישה כבת 50 נפצעה קשה בשריפה בביתה