בנט: "אנחנו לא צריכים - לא את עופר כסיף, לא את בן גביר"

בנט: "אנחנו נטפל בזה ונביא את היציבות והביטחון לתושבי העיר. זה התפקיד של ממשלת ישראל ולא של אף אחד אחר"

בנט: "אנחנו לא צריכים - לא את עופר כסיף, לא את בן גביר"

בהזמנת יורש העצר וראש ממשלת בחריין, סלמאן בן חאמד אל-ח’ליפה, המריא היום (ב'), י"ג באדר א' תשפ"ב, לביקור ראשון של ראש ממשלה ישראלי בבחריין.

ראש הממשלה, נפתלי בנט, עם המראתו אמר: "אני ממריא כעת לבחריין, לביקור רשמי ראשון של ראש ממשלה ישראלי בממלכה. זה אירוע מרגש. אני הולך לפגוש את המלך, את יורש העצר ולקיים שורה של פגישות, שהמטרה שלהן היא לצקת תוכן ואנרגיה בשלום בין שתי המדינות. אני חושב שבתקופה הסוערת הזאת חשוב שדווקא מהאיזור שלנו ייצא מסר של שיתוף פעולה, של רצון טוב, של עמידה משותפת מול איומים ושל בניית גשרים לשלום".

עוד אמר ראש הממשלה ביחס למהומות בשמעון הצדיק וחוסר המשילות: "המצב של הצתות בתי יהודים בעיר הבירה של ישראל הוא דבר שלא מתקבל על הדעת. לכן, אני יכול להגיד לכם שכבר עכשיו משטרת ישראל מגבירה את רמת האבטחה והיא תדאג לאבטח את כלל תושבי העיר גם בשכונות רגישות - זה תהליך שכבר קורה".

עוד תקף את בן גביר: "אבל, אנחנו לא זקוקים לפרובוקטורים שיבואו כדי להדליק את האיזור רק בשביל מטרות פוליטיות. אנחנו לא צריכים - לא את עופר כסיף, לא את בן גביר ולא את טיבי - שינהלו לנו את ירושלים. אנחנו נטפל בזה ונביא את היציבות והביטחון לתושבי העיר. זה התפקיד של ממשלת ישראל ולא של אף אחד אחר".

ראש הממשלה בנט
אמש: פלסטיני גנב רכב ופצע 4 שוטרים
הלילה: נעצרו 13 מבוקשים ברחבי יהודה ושומרון
ירושלים: מחבל ניסה לדקור שוטר ונמלט להר הבית
תחת מתקפת אש כבדה: נעצרו 17 מבוקשים
ביידן לא מחכה: לפיד רמז שיקשיח עמדות מול איראן
עצוב: פעוטה נחנקה ונפטרה בשכונה החרדית
סיכום חדשות השבת: איראן הודיעה על חידוש שיחות הגרעין
ריססה גרפיטי על בית כנסת ונעצרה
ניצול הלינץ' תחת חקירות קשות ומניעת שינה: "אודה בשב"כ ברצח היטלר"
עשרות ח''כים למפכ"ל וראש השב"כ: אפשרו לעצור הלינץ' לפגוש עו''ד