נתניהו: "זאת אחת ההלוויות הארוכות בהיסטוריה"

ראש הממשלה לשעבר, נתניהו: "היחידים שיש להם תקווה בממשלה הזאת הם הסחטנים"

נתניהו: "זאת אחת ההלוויות הארוכות בהיסטוריה" ראש הממשלה לשעבר נתניהו

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו בפתח ישיבת סיעת הליכוד נאם נגד הממשלה. נתניהו אמר: "זאת אחת ההלוויות הארוכות בהיסטוריה. כולם יודעים איך זה יגמר. זה לא מונע מממשלת השקר לצהול כל הדרך אל האולפנים. הם מספרים לעצמם שזו ״הממשלה הכי טובה שהייתה כאן, אנחנו עובדים יחד בצורה מצויינת״. עובדים יחד? עובדים עלינו, עובדים אחד על השני".

עוד אמר: "כולם רואים את האמת - יד איש באחיו, יד אישה באחותה, ההוא סוחט וההיא מאיימת. עוד עבודת צוות כזאת ואבדנו. אזרחי ישראל יודעים את האמת. לממשלה ההונאה והחולשה של בנט לפיד ועבאס אין דרך, אין כיוון, אין חזון, אין הנהגה, אין תקווה. לא תקווה חדשה ולא תקווה ישנה".

"היחידים שיש להם תקווה בממשלה הזאת הם הסחטנים. מנסור עבאס דורש - מקבל. זועבי מאיימת - מקבלת. טיבי מצייץ - מקבל. הם מקבלים מיליארדים מהכיס של אזרחי ישראל לטובת ההנשמה המלאכותית של ממשלת האחים המוסלמים. הם אלה ששולטים במדינה ובממשלה", הוסיף.

עוד האשים: "לכן יוקר המחייה משתולל, האינפלציה מזנקת. בנט, לפיד ועבאס - כל זה באשמתכם. אתם לא עושים שום דבר. מול כל זה יש אפס מדיניות ואפס עשייה".

לסיום הציג נתניהו את "התקווה החדשה'' שלו: "הגיע הזמן להחזיר את ישראל לימין. הגיע הזמן לממשלה חזקה בראשות הליכוד. הגיע הזמן להביא ממשלה אמיתית לישראל, ממשלה לאומית ומנוסה, שתוריד מחירים, שתוריד מיסים, שתדאג לביטחון האזרחים, שתבנה את ההתיישבות ושתחזק את הזהות היהודית והציונית. ממשלה שתחזיר את הכבוד הלאומי שלנו".

נחשף: הצעת החוק שתעגן את סמכויות בן גביר
הושג סיכום תפקידים בין הליכוד לש״ס
תנאים של חיבה: תמונת המצב של הקואליציה המתגבשת וארה"ב
יהדות התורה והליכוד חתמו על הסכם בנוגע לתפקידים
ראש הממשלה לשעבר בנט החליט: "לנקות את הרשת"
אביו של טירן פרו שנחטף בג'נין: "אנחנו צריכים פה משילות"
גנץ לגלנט: אתה תהיה שר ביטחון סוג ב'
יריב לוין: "רוצה ששופטי העליון ייבחרו על ידי הכנסת"
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה