קרעי: "מקשקשים את עצמם לדעת ומסבירים שזו מגפה חדשה"

קרעי זועם על ממשלת השמאל ומשבר הקורונה: "הם הביאו עלינו קורונה על סטרואידים"

קרעי: "מקשקשים את עצמם לדעת ומסבירים שזו מגפה חדשה" אילוסטרציה

חה"כ שלמה קרעי נאם בהפגנה הערב: "גם בחלומות הכי גרועים שלנו, כשחששנו מפני איבוד השלטון, לא תיארנו לעצמנו שהמצב יהיה כל כך גרוע. הממשלה הזו, בראשות הנוכל הראשי נפתלי בנט ושותפתו המתייסרת איילת שקד, היא הגרועה והמסוכנת ביותר בתולדות ישראל".

על הממשלה אמר: "מפלגות בינוניות עם מנהיגים קטנים, שאין ביניהן שום קשר אידיאולוגי כי פשוט אין לאף אחד מהם אידיאולוגיה חוץ משנאת נתניהו. ממשלה ששבויה בידי שונאי ישראל, האחים המוסלמים מתוך הקואליציה ותומכי הטרור מהאופוזיציה. הנוכלים בממשלה קיבלו את השלטון במרמה. גנבו את הקולות שלכם. המינימום שהיה מצופה מהם זה לעשות עבודה טובה. או בכלל לעבוד. אבל הם נכשלים בכל פרמטר".

ביחס לקורונה זעם קרעי ואמר כי אין זן חדש לקורונה: "הם הביאו עלינו קורונה על סטרואידים, אחרי שראש הממשלה נתניהו מיגר אותה לחלוטין. כדי להצדיק את הכשלון המהדהד שלהם, הם מקשקשים את עצמם לדעת ומסבירים שזו מגפה חדשה. הם חושבים שאנחנו מטומטמים. הדלתא היא הקורונה וכמו שאנחנו הצלחנו למגר אותה, כך הם מצליחים לאבד שליטה, רק בקצב הרבה יותר מהיר".

עוד סיפר על חילול השבת של בנט: "מה אתם עושים? אנשים מתים? אתם השתגעתם?". ראש ממשלת ההונאה בנט צעק לי לפני חצי שנה במליאה: קרעי אתה דתי. אתם לא עובדים. אני עבדתי בשבת. חיללתי שבת. זה פיקוח נפש... היום כשאנחנו בשיא המגפה הוא יוצא לחופשה. מבטל את ישיבת הממשלה ביום ראשון. הרזרבי שלו מטייל במרוקו ואת הצאר השונא ליברמן לא מעניין בכלל מה קורה".

קרעי זעם על הממשלה המנופחת: "חבורת פופוליסטים מושחתים שנדבקים לכסא ודואגים לג'ובים לחבר'ה. שר בלי תיק לנוכל אבידר ועוד עשרות בובות נורבגיות. רק חודשיים עברו. חודשיים בלבד. והם הרסו כל חלקה טובה".

עוד זעם על מכירת היהדות לרפורמים: "הם מסכנים את בריאותם של אזרחי ישראל. הם מתנכרים לחלשים ביותר. הם מכרו את היהדות לרפורמים, את הצדק לכנופיית שלטון החוק ואת ארץ ישראל לאחים המוסלמים. הם נוכלים שפלים חסרי אחריות שהולכים בכל הכח למדינת כל אזרחיה".

"את הממשלה הרעה הזו חייבים להעיף הביתה עכשיו ולמחוק מהמפה הפוליטית את הנוכלים בנט שקד סער ואלקין שמוכרים את המדינה לערבים ולשמאל הקיצוני והאנטי יהודי", הוסיף.

לסיום אמר "דבר תורה" ופוליטיקה בתוכו: "בפרשת השבוע נקרא על עגלה ערופה. זקני בית הדין אומרים על אותו הרוג שלא נודע מי הכהו: "ידינו לא שפכו את הדם הזה ועינינו לא ראו". בנט, שקד, לפיד, סער, אתם לא תוכלו לומר ידינו לא שפכו את הדם הזה. שפכו גם שפכו. במחדל שלכם, בהפקרות שלכם וביהירות המטופשת שלכם. לכו הביתה!".

בנט מניף את המסמך בו התחייב לא לשבת עם מנסור עבאס טרם החתימהח''כ שלמה קרעי
"יודעת איך לנהל את עצמה": בנט על אישתו שטסה לחו''ל
הסיעות החרדיות יוזמות: מטה מאבק משותף נגד הרס ממשלת הזדון
מקלב: תחרות היח''צ בין השרים מוביל למעשים חסרי אחריות
לאחר שהמליץ להימנע: בנט מובך לאחר שמצדיק מדוע משפחתו טסה לחו''ל
עבאס לטיבי: "מספיק עם התיאטרון הזה שאנחנו עושים במליאת הכנסת"
מעוז להורביץ: "אתה מייצג תפיסת עולם זוועתית"
"מחויבים לתקציבים אבל לא מחויבים לפיקוח על תכנים"
דרעי: "כהנא ואחרים, נהפכים להיות כלי שרת של לפיד וליברמן"
"לא הייתה שום התערבות מדינית": פרייס מכחישה שיקולים זרים בהגבלות
בחמאס כועסים על מצרים: '"מסייעת לישראל לנקוט בסחבת במו"מ"