יו"ר ועדת הקורונה לשעבר זועמת במכתב נגד הגבלות הקורונה

ח''כ שעמדה בראש וועדת הקורונה זועמת על תקנות הקורונה וזועמת במכתב לשר הבריאות וגנץ: "הפגיעה הנפשית בילדים ועוד עולים אלפי מונים על התועלת"

יו"ר ועדת הקורונה לשעבר זועמת במכתב נגד הגבלות הקורונה אילוסטרציהאילוסטרציה

חברת הכנסת יפעת שאשא-ביטון אשר ערקה ממפלגת הליכוד לתקווה חדשה, ועמדה בראש וועדת הקורונה שולחת מכתב זועם לשר הבריאות, שר הביטחון, בני גנץ ושר החינוך בזעם על תקנות הקורונה.

במכתבה זועקת החכ''ית: הגבלות קורונה סותרות שמנציחות את חוסר ההיגיון והפגיעה בציבור נתוני התחלואה מעידים על מגמת דעיכה של מגפת הקורונה כפי שגם הצהירה, האחראית על בריאות הציבור, ד"ר שרון אלרעי פרייס. לאור המצב המבורך של פתיחת המשק, התרבות ואירועי הספורט ישנן הגבלות לא מובנות שמנציחות את חוסר ההיגיון שליווה את ניהול המשבר".

ח''כ זעמה על חוסר ההיגיון בתקנות: "למעלה משנה חלפה והילדים שלנו עדיין לא חוזרים לשגרה, ובגני הילדים עדיין לא מאפשרים ליווי של ההורים את ילדיהם לתוך הגן. הדברים מאוד לא סבירים בהתחשב בכך שלא מכבר נבחרי ציבור עברו ממימונה אחת לאחרת, מכנס בחירות אחד לאחר והמשק ברובו פתוח".

ח''כ יפעת שאשא-ביטון זועמת על ההגבלות בבתי העלמין ביום הזיכרון: "אי אפשר להסביר את הפגיעה ביום קדוש זה כאשר בים ובמרחבים הציבוריים יכולים להיות המוני אנשים אך בבתי העלמין שגם הם מרחבים פתוחים מגבילים את הנוכחות בטקסים".

"לחשוב שהילדים אינם נפגשים בערבוביה בימים אלה זה לטמון את הראש בחול. הילדים נפגשים בכל מקום והצוותים גם הם פוגשים אנשים שונים". זועמת ח''כ ביטון על המגבלות במערכת החינוך "מקומם ומכעיס שהילדים הם אחרונים בסדר העדיפות אם בכלל".

עוד אמרה: "קשה שלא לתהות מה האינטרס שעומד מאחורי ההחלטה להמשיך ולהשאירם בבית בחלק מהשבוע והמשך שיבוש המערכת עם קפסולות שחסרות כל משמעות במציאות הנוכחית.

עוד מחתה על איסור כניסת הורים לגן הילדים: "הורים מנועים מללוות את ילדיהם לתוך הגן גם בימים אלה. אם מישהו יודע להסביר את ההיגיון בכך, אשמח. בהשארת הגבלה זו ממשיכים את הפגיעה בילדים ומתעלמים מהנזקים הרגשיים שנגרמים".

לסיום, דורשת ביטון לבטל את תקנות הקורונה האחרונות: "מבקשת ממך לפעול לביטול הגבלות אלה לאלתר. הנזק שהן גורמות לאמון הציבור, לפגיעה בסולידריות החברתית, הפגיעה הנפשית בילדים ועוד עולים אלפי מונים על התועלת".

הרב מזוז: "הוא לא רואה את העתיד למרות שקורא לעצמו יש עתיד"
סמוטריץ' תוקף את בנט: "ממשלת שמאל היא פרויקט אישי שלו"
סמוטריץ' תוקף את בנט ושקד: "קומץ אופורטוניסטים תאבי שלטון שבגדו"
"משפחה מופרעת": אהוד אולמרט מגיב לתביעת נתניהו
לפיד: "ממשלת אחדות ישראלית היא לא פשרה – היא מטרה"
ח"כ טייב הגיע לבית מדרשו של הרב מרדכי אליהו והשתתף בהלוויית הנרצח
נתניהו בתקיפה חזיתית: "בנט ושקד אחראים להונאה הגדולה מקום המדינה"
למרות ההתבטאות: הפרקליטות לא תחקור את יו''ר מרצ
פנייה לוועדה המסדרת: "הממשלה מסרבת לקחת אחריות על אסון מירון"
גפני על בנט: "מהרגע הראשון העדיף ממשלה עם לפיד ולא עם נתניהו"