ויטמין סי: לחזק את המערכת החיסונית / חלק א'

גוף מחוסן וחזק - בס"ד לא יוזק: אוסף עצות טבעיות ויעילות שנאספו מרופאים טבעוניים בארץ ובחו"ל

ויטמין סי: לחזק את המערכת החיסונית / חלק א'

לפניכם מידע חשוב לתקופת ה'קראו נא' 'קרא אנא', הלוא היא 'משבר נגיף הקורונה'.


בחודשים האחרונים אנו עדים לכך כי אנשים שהמערכת החיסונית שלהם חזקה, בעז"ה כמעט אינם נדבקים, ואף אם נדבקו חלילה, הרי שהם חווים את תסמיני הנגיף באופן קל ומחלימים במהירות. לעומתם, יש כאלו שהנגיף תקף אותם בעוצמה, והם סובלים מאוד ממעלליו.


בדורות האחרונים, שבהם הגוף נחלש עקב המזון המתועש ועוד, ובפרט בתקופת מגפה ה"י, עלינו לחזק את המערכת החיסונית. הצטבר בידי מידע רב על תוספי תזונה המועילים למטרה זו. יש לציין כי זהו מידע שעובר מדור לדור, ואף נחקר והוכח. חלק מהמידע נשמע מפיהם של רופאים מומחים מאמריקה ומאירופה העוסקים ברפואה טבעית.

כמו כן, נתתי עצות אלו לתלמידותי, ונוכחתי שהשפיעו עליהן מיידית לטובה ב"ה.


בשלב זה, כאשר אין לרופאים תרופה יעילה או חיסון, כדאי לעשות השתדלות על ידי שימוש בוויטמינים ובצמחי מרפא שברא הקב"ה בעולמנו - לבריאותנו ולרפואתנו.


בשורות הבאות אציג מספר הנחיות טבעיות שיכולות בס"ד למנוע הדבקה ואף לרפא, ובהן – נטילת ויטמינים ותוספי תזונה וביצוע תרגילי נשימה מיוחדים. ההמלצות מיועדות הן לאלו שב"ה לא חלו – כדי להקדים רפואה למכה, והן למי שכבר חלה ל"ע - כדי להחיש את ההחלמה בס"ד.


רשימת ההמלצות:


1. ויטמין C.

2. ויטמין D.

3. מינרל אבץ.

4. תמצית מי שום.

5. גרעיני לבונה ושמן לבונה.

6. תמיסת מי חמצן – Hydrogen Peroxide.

7. מי מלח.

8. בצל, סירופ בצל ודבש.

9. מינרל סלניום.

10. קוורציטין.

11. שמנים אתריים עוצמתיים וטהורים.

12. תערובת תה צמחים.

13. תמצית עלי הזית.

14. תה חם ומרק חם.

15. תרגילי נשימה והתעמלות.


למעוניינים, הגשנו לפניכם פירוט בעמודים הבאים.

יהי רצון שיהא עסק זה לרפואה כי רופא חינם אתה.


1. ויטמין C


ויטמין C מפורסם בסגולותיו הרפואיות:

קוטל חיידקים, וירוסים, נגיפים ונחשב לאנטי אוקסידנט חזק. משפר את זרימת החמצן בדם, החשובה לכל מערכות הגוף ובמיוחד לחולי קורונה. מחזק ובונה את הקוליגן שבגופנו, אשר שומר על שלמות דופנות העורקים והוורידים. (ד"ר מתיאס ראתן, שדבריו פורסמו בארה"ב, הוכיח כי ויטמין C מונע טרשת עורקים וגורם יציבות ברקמות ובכלי הדם.) מסייע בפירוק כולסטרול ה-LDL. עוזר לספיגת הברזל והוויטמינים. נותן ערנות למוח. מועיל מאוד לניקוי הכבד. מנטרל רעלים שונים, כמו נזקי עישון, נזקים מתרופות ועוד.


ואולי החשוב מכל בתקופתנו: מחזק את המערכת החיסונית.


ראיתי אין ספור שנרפאו במהירות מדלקות שונות ומצינון בעזרת ויטמין C. כמו כן, נטילת ויטמין C יחד עם ויטמין E שיפרה את מצב הוורידים ברגליים, ועוד.


לא נשכח את הפירות והירקות שהקב"ה ברא בהם ויטמין C, כגון: פלפל אדום, לימון, קיווי, כרוב, עגבנייה, תפוזים ועוד (אם יש אפשרות, עדיף לצרוך אורגני). אך יש לדעת שבתקופתנו הפירות והירקות מכילים כמות קטנה של ויטמינים. כמו כן בדורנו הגוף זקוק ליותר אנטי אוקסידנטים.


"לא ניתן לקבל מספיק ויטמין C מהפירות והירקות", כותב המדען והכימאי האמריקאי לינוס פאולינג, אשר זכה בפרס נובל לכימיה בשל מחקריו. בין היתר הוא ערך מחקרים על ויטמין C וגילה את כוח הריפוי שלו.


מינון מומלץ:


למניעה: בין 1,000 ל-3,000 מ"ג ביום. המינון תלוי בגיל, במשקל ובמצב הבריאותי. (אפשר להתייעץ עם רופאים טבעוניים המתמצאים בוויטמינים או איתי.) יש ליטול לאחר האוכל ולחלק במשך היום.

תכשירי המולטי-ויטמין (וכן הפריננטל) מכילים כמות מזערית של ויטמין C, ואינם מספיקים כלל לחיזוק המערכת החיסונית!


לטיפול: בין 5,000 ל-8,000 מ"ג ביום. (יש הלוקחים 10,000 מ"ג ביום ואף יותר.) לחלק על פני היום כל שעתיים-שלוש, כל פעם 500 מ"ג.


בבירור שערכתי אצל 16 רופאים קונבנציונלים ו-5 רופאים טבעוניים, עולה כי גם אנשים הנוטלים תרופות (כולל מדללי דם) יכולים לקחת ויטמין C, אך ליתר ביטחון, יש ליטול את הויטמין בהפרש של כ-3 שעות לאחר נטילת התרופה. יש ליטול מינון זה עד להחלמה.


אני מכירה אנשים רבים הנוטלים בקביעות אפילו 6,000 מ"ג כדי לשמור על יציבות דופנות כלי הדם וכאנטי אוקסידנט. ביניהם רופאים טבעוניים כמו ד"ר גילמור והביוכימאית הבכירה ח' עצמון. ניתן להתייעץ איתם.

רק אנשים שחסר להם אינזים Pg6 – אסור להם לקחת תוסף ויטמין C, אבל זהו אחוז קטן מאוד באוכלוסייה.


קיים ויטמין C חומצי, שהינו עוצמתי וחזק יותר כדי לקטול חיידקים, וירוסים ונגיפים. כאשר מערבבים אותו בכוס מים, טעמו כטעם משקה לימון. במקרה של צרבת, חומציות בקיבה ובעיות בעיכול, ניתן ליטול ויטמין C לא חומצי, שהינו נטול טעם, וניתן לערבבו בכל דבר.


באפשרותכם לצרוך ויטמין C באופנים שונים: אבקה להכנת משקה, כמוסות לבליעה, וכן כדורי מציצה טעימים במיוחד. (בעת מחלה מומלץ לצרוך באבקה, הנספגת מיידית. כמו כן היא מרוכזת ביותר - כפית שטוחה מכילה 4,000 מ"ג!)

מחירו של ויטמין C זול, וקיים בהכשרים מהודרים. ניתן להשיג בחנויות טבע.


את האבקה ניתן להשיג בלעדית במכוננו - מכון תוה"ר בבני ברק.


ויטמין C באבקה מיובא מחו"ל, ומעולה לכל בני המשפחה כבר מגיל חצי שנה.


למעוניינים: אפשר לשאול במכוננו את הספר 'האמת על ויטמין C' (ידע אשר לא נחשף לציבור) כדי להבין יותר.


תגובות והערות ניתן לשלוח למייל: nadel@enativ.com

אמסלם: "אפילו בסדום לא היה דבר כזה" • צפו
"שיגעתם את הציבור": בן גביר זועם על משרד הבריאות
ליצמן: "מדובר בסיכון ממשי כלפי המטופלים"
2,500 מתמחים הגישו מכתבי התפטרות
סכנה משתיית מים בעת 'התקופה'
מדינות גדולות בעולם לא מאשרות חיסון קוביד לצעירים
סרטן הקיבה: מהם הגורמים למחלה?
האם את בסיכון ללידה מוקדמת?
הסימנים הראשונים לזיהוי מחלת אלצהיימר ודימנציה
וועדת הבריאות יוזמת קיצור תורנויות המתמחים