צפו: כך השתלטו האיראנים על המיכלית מול האמרקאים

השבוע התחרש עימות מסתורי בין כוחות אמריקאים לאיראנים כאשר מיכלית דלק אשר הייתה בדרכה לאיראן. מסוקים וספינות של צבא ארצות הברית ניסה לעצור את המיכלית אול...

צפו: כך השתלטו האיראנים על המיכלית מול האמרקאים

השבוע התחרש עימות מסתורי בין כוחות אמריקאים לאיראנים כאשר מיכלית דלק אשר הייתה בדרכה לאיראן. מסוקים וספינות של צבא ארצות הברית ניסה לעצור את המיכלית אולם הנסיונות נכשלו בזה אחר זה.

באיראן חוגגים את ה"ניצחון" על האמריקאים כאשר על פי הפרסום בPRESSTV אתר החדשות של איראן, שר הנפט של איראן הודה באופן אישי לחיל משמרות המהפכה האסלאמית במדינה על חילוץ הנפט מ"פיראטים אמריקאים".

שר הנפט אמר: "אני מביע את תודתי כלפי הכוחות המתריסים למוות של החיל", אמר ג'וואד אוג'י. השר אמר כי "אויביה של איראן" נקטו במעשה פיראטי לאחר שהבינו שהרפובליקה האסלאמית נחושה לייצא את הדלק שלה, למרות הסנקציות של ארצות הברית נגד המדינה".

"בחסדי האל...., לאירועים כאלה לא תהיה השפעה מלבד לחזק את הנחישות של אלה שמשרתים את האנשים להתגבר על מגבלות האויבים", סיכם ההודעה של אוג'י.

בהודעה שפרסם משרד יחסי הציבור של משמרות המהפכה אשר פעולתם "סיכלה את המבצע של כוחות הצי של צבא ארה"ב הטרוריסטים לגנוב את הנפט של הרפובליקה האסלאמית של איראן בים עומאן".

עוד ציינו: "לאחר מבצע המסוקים של משמרות המהפכה, החלו כוחות ארה"ב לרדוף אחר כלי השיט השני באמצעות מספר מסוקים וספינות מלחמה. עם זאת, הם לא הצליחו ללכוד אותו. כוחות ארה"ב שלחו אז ספינות מלחמה נוספות כדי לחסום את כלי השיט שנשא את הנפט הגולמי הגנוב".

לסיום אמרו כי: "האמריקאים החליטו שלא להמשיך במבצע ועזבו את האזור לאחר שהבינו את הלוחמים האמיצים והנלהבים של חיל הים של משמרות המהפכה והנחישות להתעמת עם כל מה שלא יהיה. הרפתקאות ואיום על האינטרסים של האומה האיראנית",עוד הבטיחו כי בקרוב יפיצו צילומים "חיים, מספרים ובלתי ניתנים להכחשה" של התקרית.

ההשתלטות על המיכלית

presstv

ביידן אישר: איראנים ששירתו במשמרות המהפכה - יוכלו להיכנס לארה"ב
הותר לפרסום: חוליית טרור נעצרה בטורקיה, חיי קבוצת תיירים ניצלו
פסיקה דרמטית בארה"ב בתחום הנשק: מיליונים נוספים זכאים לרישיון
במעמד שגריר ישראל ורבנים: נחנך מרכז החסד האירופאי בבירת גיאורגיה
אסון ענק באפגניסטן: 955 הרוגים ברעידת אדמה
הטייס שנעצר בארגנטינה - דמות מפתח במשלוחי הנשק האיראניים
"2.2 מיליון יהפכו לנזקקים למזון": האו"ם מזהיר מאסון בלבנון
דיווח: איראן ויתרה על הדרישה להסיר את משמרות המהפכה מארגוני הטרור
צפו: סודות חכמת המזלות וכיצד קשורות המלחמות לכוכבי הלכת
תנועת ה-BDS פרסמה "מפה של הקשרים היהודיים" ועוררה סערה