אייכלר: "איך אפשר לדרוש מיסים כששר האוצר חפץ לזרוק חרדים למזבלה?"

אייכלר זעם על הממשלה: "שר האוצר ואנשיו אומרים מפורשות שהם ייקחו את הכסף מהחרדים" • "מכריזים מלחמה על כל הציבור החרדי"

אייכלר: "איך אפשר לדרוש מיסים כששר האוצר חפץ לזרוק חרדים למזבלה?" ישראל אייכלר

ח"כ ישראל אייכלר תקף את הממשלה בנאום חריף שנשא בכנסת אמר: "בסך הכול שבוע חלף מאז הושבעה הממשלה וכל החששות עליהן התרענו לפני הקמתה של הממשלה הולכים ומתממשים לנגד עינינו. שרי הממשלה מכריזים מלחמה נגד ה' אלוקי ישראל, נגד השבת והיהדות, והכל בשם השוויון".

עוד זעם: "אתם מצהירים בגלוי על הכוונות להצר את צעדיו של הציבור החרדי, בחוסר שוויון משווע, ומתוך צביעות מאוסה כביכול בשם השוויון והצדק. אנחנו נחשוף את מסכת הצביעות והשקר מעל פני הממשלה הרעה הזו. השאיפה חסרת הרחמים לראות ילדים רעבים בדרכים ערמומיות של מיצוי כושר השתכרות נגד נשים שעובדות וזקוקות להנחה במעונות יום, וקריטריונים אחרים שמטרתם אחת: הפליה בין אזרח לאזרח, בין ילד לילד".

"לפני הכול, ולפני ציבור כזה או אחר, ניצבת תורת ישראל. זו שאחזנו בה אלפי שנים, זו שנמשיך לאחוז בה לנצח. אותה יהדות שאנחנו אחזנו בה במסירות נפש, והיא החזיקה אותנו. היא עזרה לנו לצלוח תקופות חשוכות ואפלות, ולהתעלות מעל הייסורים והכאב. את היהדות הזאת אתם זוממים להחניק" חשף ח''כ אייכלר.

"כתוב במדרש שכאשר ברא הקדוש ברוך הוא את הגרזן העצים רעדו מפחד. אמר הגרזן מה אתם מפחדים ממני, אם אחד מכם לא יכנס בי, אני לא יכול לעשות לכם כלום. הממשלה הזו לקחה כמה כיפות סרוגות וחיברה כיד חזקה לגרזן הכפייה החילונית" הוסיף ח''כ אייכלר.

עוד תיאר את פרצות היהדות של שרי ממשלת השמאל: "מבחן נצח ישראל הוא לדורי דורות. שר בממשלה מצהיר שילדיו יתחתנו עם גויים שעברו גיורים מזויפים, ולא חלמו מעולם לקיים תורה ומצוות. הוא עוד התגאה בכך. שרה אחרת מצהירה שתפרוץ את התחבורה הציבורית בשבת קודש רח"ל, ושרה נוספת מבקשת לפרוץ את גדרי הצניעות בנחלי ישראל, ולאסור על רחצה נפרדת".

ח"כ אייכלר הוסיף: "הפקידו את משרד האוצר ואת וועדת הכספים בידי מפלגה שיש לה אג'נדה ברורה נגד החרדים. תארו לכם שהיו ממנים את איתמר בן גביר לאחראי על הערבים, זה הרי לא היה עובר בשקט".

אייכלר זעם: "שר האוצר ואנשיו אומרים מפורשות שהם ייקחו את הכסף מהחרדים ויחלקו אותם מחדש כראות עיניהם. כלפי אף אוכלוסייה אחרת לא יעז אף שר להגיד: אני אחנך אותם, אני אחלק את הכסף לפני הכניעה שלכם. רק מול החרדים מעזים לעשות את זה. מכריזים מלחמה על כל הציבור החרדי".

"האם אפשר לבוא לאזרחים ולבקש מהם לשלם מיסים בממשלה ששר האוצר והשולט על וועדת הכספים הוא מצהיר על עמדותיו נגד החרדים ורוצה לזרוק אותם למזבלה במריצות?! זעק אייכלר.

לסיום טען אייכלר: "לא ננוח ולא נשקוט, עד אשר הממשלה הזו תיפול"

הרץ בערב שבת וכלי בידו, מה ניתן לדעת עליו? • דף היומי
צפו: כיצד לברך ולנענע את ארבעת המינים?
ההכנות האחרונות לחג הסוכות • האושפיזין • צפו
היכן מצינו שהחלפת סדר המילים שווה ממון רב? • דף היומי
ברדק: כשאפי מנסה לבנות סוכה בעצמו
מבצע "מצווה על גלגלים": סוכת האמבולנס הנודדת של מד"א חוזרת
לקראת חול המועד: היכונו לברכת הכהנים והקפות שניות בכותל
צפו: שיעורו של הגר"י רצאבי למוצש"ק האזינו התשפ"ב
מפתיע: האם כלבים אוהבים לאכול תפילין?
מסירות נפש לקיום המצוות! • חג הסוכות וברית המילה • צפו