צפו: כך נעצרו גנבי הרכבים

אישום: שישה נאשמים מאזור הנגב ביצעו גניבות רכב באזור המרכז והדרום באופן שיטתי תוך שימוש והסתייעות ברכבים מובילים וציוד ייעודי לכך

צפו: כך נעצרו גנבי הרכבים

במהלך השבועות האחרונים התנהלה חקירה ביחידה המרכזית של מג"ב בדרום יחד עם צס"מ מחוז דרום נגד חוליית גנבים אשר פעלה באזור המרכז והדרום שבכוונתם להעביר את הרכבים אל תוך שטחי יהודה ושומרון ולהביא למכירתם תוך שימוש במחשבי רכב, כלי פריצה, סריקות מיקום ועוד.

אתמול הוגשו על ידי לשכת התביעות לכיש של משטרת ישראל כתבי אישום נגד שישה נאשמים.מחקירה הביאה לגילוי וחשיפתם של הנאשמים שעל פי כתב האישום נראה כי בחרו את הרכבים בקפדנות, דאגו לשינוי לוחיות הזיהוי וגרמו לנזק רב.

כפי שעולה מכתב האישום, החשודים נהגו לפרוץ לרכבים תוך שהם מנפצים את החלון, מחבלים במערכת ההתנעה ומתחברים באמצעות מחשב להתנעת הרכב. בלשי מג"ב זיהו את החשודים בתאריך 10.02.22 מבצעים גניבה של רכב וביציאה מהעיר ביצעו מעצר "על חם" של הרכב הגנוב יחד עם רכב נוסף ששימש את החשודים לביצוע הגניבה.

הנאשמים, בשנות ה-20 לחייהם, תושבי הפזורה הבדואית בדרום, הועברו יחד עם הממצאים לחקירה במשמר הגבול שבסיומה הוגש נגדם היום כתב אישום. בין סעיפי החוק בהם החשודים מואשמים הינם קשירת קשר לעשות פשע, גניבת רכב, החזקת כלי פריצה לרכב, חבלה במזיד לרכב, זיוף סימני זיהוי של רכב ועוד.

מעצר הגנבים

דוברות המשטרה

שוב חריג בנתב"ג: רכב של חאפרים נגנב ע"י נתין זר
בן 10 נפל מעץ בבני ברק - מצבו בינוני
מזג האוויר: בהיר הטמפרטורות ללא שינוי
בן גביר ליועמ"שית: "עצרי את מינוי בכירים במשטרה"
למרות הפיתוי הכספי: סירב לנגן בחתונת יהודי מומר ונוצרייה
במעמד רבנים ואישי ציבור: מוסדות "סולם" חנכו את בית הספר "מעלות"
מנהרות יוקנעם ייחסמו הלילה בשני הכיוונים
בן גביר וקובי שבתאי התעמתו: "זה לא חוקי, זה מחטף"
מנהלי בבתי החולים באזהרה חמורה: "מערכות המחשב לא ממוגנות"
התחזית: מעונן חלקית עם גשם מקומי בצפון ובמרכז