צפו: כך נעצרו גנבי הרכבים

אישום: שישה נאשמים מאזור הנגב ביצעו גניבות רכב באזור המרכז והדרום באופן שיטתי תוך שימוש והסתייעות ברכבים מובילים וציוד ייעודי לכך

צפו: כך נעצרו גנבי הרכבים

במהלך השבועות האחרונים התנהלה חקירה ביחידה המרכזית של מג"ב בדרום יחד עם צס"מ מחוז דרום נגד חוליית גנבים אשר פעלה באזור המרכז והדרום שבכוונתם להעביר את הרכבים אל תוך שטחי יהודה ושומרון ולהביא למכירתם תוך שימוש במחשבי רכב, כלי פריצה, סריקות מיקום ועוד.

אתמול הוגשו על ידי לשכת התביעות לכיש של משטרת ישראל כתבי אישום נגד שישה נאשמים.מחקירה הביאה לגילוי וחשיפתם של הנאשמים שעל פי כתב האישום נראה כי בחרו את הרכבים בקפדנות, דאגו לשינוי לוחיות הזיהוי וגרמו לנזק רב.

כפי שעולה מכתב האישום, החשודים נהגו לפרוץ לרכבים תוך שהם מנפצים את החלון, מחבלים במערכת ההתנעה ומתחברים באמצעות מחשב להתנעת הרכב. בלשי מג"ב זיהו את החשודים בתאריך 10.02.22 מבצעים גניבה של רכב וביציאה מהעיר ביצעו מעצר "על חם" של הרכב הגנוב יחד עם רכב נוסף ששימש את החשודים לביצוע הגניבה.

הנאשמים, בשנות ה-20 לחייהם, תושבי הפזורה הבדואית בדרום, הועברו יחד עם הממצאים לחקירה במשמר הגבול שבסיומה הוגש נגדם היום כתב אישום. בין סעיפי החוק בהם החשודים מואשמים הינם קשירת קשר לעשות פשע, גניבת רכב, החזקת כלי פריצה לרכב, חבלה במזיד לרכב, זיוף סימני זיהוי של רכב ועוד.

מעצר הגנבים

דוברות המשטרה

"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה
לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה
ירושלים: אירוע שריפה בבניין מגוררים בשכונת סנהדריה
"חזרנו 30 שנה אחורה": מסכמים שלוש שנים לסגירת שדה דב
כביש 90 ישודרג בסכום כולל של 410 מיליון
עוקץ כרטיסי המתנות: כך נעקצו עשרות אלפי שקלים
חריג: המפכ"ל נפגש עם מנהיג הפלג החרדי הקיצוני
יום המודעות לחטיפת ילדי תימן: לאן הלכו הילדים?
רגע לפני שנשרף כליל: חולץ ספר התורה מבית הכנסת