דרמה בכנסת: ח''כ הגיע להצבעה ישירות מההלוויה

אירוע חסר תקדים בכנסת: לאחר שהאופוזיציה לטענתה נענתה לבקשתה של תקווה חדשה בקיזוז לחבר הכנסת מאיר יצחק הלוי היושב שבעה, הגיע הלוי להצבעה, תוך הפרת הקיזוז

דרמה בכנסת: ח''כ הגיע להצבעה ישירות מההלוויה

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, הקואליציה לא צלחה בהעברת חוק האזרחות במשך כל הלילה אמש. למרות זאת, ההצבעה עולה כעת שוב.

כעת מתפתחת דרמה בכנסת כאשר ח''כ מאיר יצחק הלוי אשר שכל את אחותו מוקדם יותר היום, והיה צפוי להיעדר מההצבעה, אולם היה נוכח להפתעת האופוזיציה במליאת הכנסת כאשר הגיע ישירות מהלווית אחותו.

לטענת האופוזיציה, מראש הוסכם כי ח''כ הלוי לא יהא נוכח ובשביל לשמור על השיוויון ח''כ יואב בן צור ימנע מהצבעה בכנסת, אולם ח''כ הלוי הפר את הקיזוז לדבריהם. לטענת הקואליציה ח''כ הלוי הופיע לאחר שהצבעתו של ח''כ יואב בן צור לא קוזזה. בעקבות ההאשמות ההדדיות נרשמו חילופי דברים קשים בין חברי הכנסת.

מתקווה חדשה נמסר: "הבהרה בעקבות שקרי הליכוד: ח״כ יואב בנצור קוזז מול ח״כ יצחק הלוי עד סוף השבעה על אחותו שנפטרה היום! הדבר סוכם בין-היתר בהלווית אחותו של יצחק הלוי, בין בנצור לשר סער".

עוד טענו כי: "משום מה בנצור הגיע להצביע, ואז טען הליכוד כי יש ״לנייד״ הקיזוז לגילה גמליאל. קיזוז הוא לעולם שמי ואף פעם לא מתנייד. מצער שגם במצב כזה האופוזיציה בחרה לשבור את מילתה ולהתנהג בחוסר אנושיות".

‌‏יו״ר הקואליציה ויו״ר סיעת הליכוד מיקי זוהר טען : "הליכוד נתן לח״כ מאיר יצחק הלוי קיזוז לאור האבל בו הוא שרוי. הפלא ופלא, גדעון סער מנחה אותו להגיע בכל זאת להצבעות. הרמייה והשקרים ממשיכים. איזה בזיון".

ח"כ יריב לוין, יו"ר סיעת הליכוד ומרכז האופוזיציה: "זהו שפל שלא היה כדוגמתו. שימוש הכי ציני שיכול להיות באבל של אדם כדי לנסות לגנוב הצבעה. למרות כל התרגילים המבישים האלה, האופוזיציה תמשיך לפעול בנחישות כדי להפיל את הממשלה, וכמה שיותר מהר."

יו"ר מפלגת הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' זעם: "קואליציה של נוכלים ערלי לב. אחרי שביקשו וקיבלו קיזוז הומניטרי לח"כ מאיר יצחק הלוי שיושב שבעה על אחותו, הקואליציה הביאה אותו מהשבעה להצבעה עכשיו על חוק הפיצול כי אין לה רוב בגלל התנגדותו של אלי אבידן. פתאום נעלמה האנושיות, ובעיקר נעלמה ההגינות המינימלית ומשחקים מלוכלך. בושה וחרפה".

יו"ר מפלגת הציונות הדתית הוסיף: "כשהשקר הופך לשיטה: בפעם הבאה שהקואליציה הצבועה הזו תתבכיין ותטיף לנו על אנושיות ואחריות ותבקש קיזוז תזכרו את הציניות שלהם שהפרו קיזוז חד צדדית והביאו אדם שיושב שבעה כדי להשיג רוב. קואליציית השקר והרמיה ממשיכה בדרכה. לא יהיו יותר קיזוזים משום סוג!".

ח''כ יפעת שאשא ביטון אמרה: "ח״כ מאיר יצחק הלוי מגיע מהלווית אחותו למליאת הכנסת להצבעה לאחר שהאופוזיציה אמרה שהוא מקוזז אך בפועל לא קיזזה אותו וניסתה לגנוב את ההצבעה!".

עוד טענה כי: "סמוטריץ ולוין משקרים! האופוזיציה קיזזה את מאיר יצחק הלוי עם יואב בן צור שפועל ישב במליאה והצביע כך שלא הייתה ברירה אלא להביא את מאיר יצחק הלוי שעתיים אחרי הלווית אחותו להצביע במליאה".

ח"כ עידן רול (יש עתיד) בציוץ בטוויטר: "ביטול הקיזוז של ח״כ מאיר יצחק הלוי ששכל את אחותו הוא מעשה שפל, בזוי ואכזרי. אין גבול שהאופוזיציה הזו לא תחצה.בושה שח״כ הלוי צריך לחזור מבית העלמין להצבעות במליאה כי האופוזיציה הפירה את הקיזוז שלו. שום דבר לא קדוש בעיני האופוזיציה. בושה!".

ח"כ קטי שטרית (הליכוד) בציוץ בטוויטר: "אחרי שביקשו וקיבלו קיזוז, החליטו הקואליציה הרעה וחסרת הרחמים והבושה להוציא אדם מבית אבלים בשביל הצבעה. בושה וחרפה! מאיר, צר לי על השימוש הציני שעושים בך חבריך. יהי זכרה של אחותך ברוך ומנוחתה עדן.

ח"כ בועז טופורובסקי (יש עתיד) בציוץ בטוויטר: "כמה רחוק יילכו באופוזיציה. כמה שפל. כמה נמוך. מלווית אחותו, היה צריך להחזיר את ח״כ הלוי להצבעות במליאה, לאחר שהאופוזיציה הפרה קיזוז. חילול השם והמוות. בושה!".

ח"כ מיכל וולדיגר (הציונות הדתית) בתגובה לבואו של ח"כ הלוי מהלווית אחותו, למרות הקיזוז: "נדהמת לגלות את חברי מאיר יצחק הלוי, שאיבד היום את אחותו, במליאה, מצביע, בעוד האופוזיציה התקזזה אתו ללא תנאי. זהו התרגיל הכי נמוך של הקואליציה. הם הכריחו אותו להגיע למליאה. חוסר אנושיות. פשיטת רגל".

ח''כ יצחק הלוי
ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית