פיגוע יידוי אבנים ברחוב שמעון צדיק • פצועה במקום

לאחר מתח רב בין בני מיעוטים לנוער שוליים חרדי בשעות האחרונות - השטח התלקח ופורעים מקרב בני המיעוטים החלו להשליך אבנים לעבר רכבים ואוטובוסים חולפים בכביש 1

פיגוע יידוי אבנים ברחוב שמעון צדיק • פצועה במקום

השבת האש מהצד הנגדי ככל הנראה התסיסה את הנוער בני המיעוטים שרגיל בדומיית המתפללים, ובכן שבעה מהם החליטו כמעשה נקמה להסתתר בקרב השיחים בתוך כביש מספר 1 על יד תחנת שמעון הצדיק ומשם לידות אבנים על כל רכב ושב.


בשעה 22:30, הפורעים זרקו אבנים על שלושה כלי רכב. באחד מכלי הרכב פצועה קל מאבן שנפגעה בראשה ואוטובוס שעבר במקום נתמלא כולו באבנים האוטובוס היה מלא באנשים שנפגעו קל מרסיסים ונזק כבד נגרם לאוטובוס, הפורעים נמלטו ועדיין לא נתפסו.


כתב 'בימה' שנמצא עדיין בזירה מדווח כי האירוע אינו נגמר ומתרחשים כעת מהומות בין יהודים לבני מיעוטים.

יידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיקיידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיקיידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיקיידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיקיידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיקיידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיקיידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיקיידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיקיידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיק

לאחר מתח רב בין נוער בני מיעוטים לנוער שוליים חרדי בשעות האחרונות - השטח התלקח ופורעים מקרב בני המיעוטים החלו להשליך לעבר רכבים ואוטובוסים חולפים בכביש 1 אבנים מסוכנות.


כתב 'בימה' שנמצא בשטח מדווח כי האירוע החל בכך שחבורת נוער בני מיעוטים פתח בתגרה והצקה למתפללים עוברים ושבים שחפצו להעתיר בתפילה ולהשתטח על ציון שמעון הצדיק הטמון בקרבת מקום.


הדבר התסיס מספר נערים וילדים שחפצו להגן על העוברים ושבים, ומשם התפתח הדבר לכדי תגרה והתגוששות. חיילים שהיו במקום עצרו את התגרה והפרידו בין הניצים.

יידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיקיידוי אבנים בכביש 1 על יד שמעון הצדיק
חברון: ניסיון פיגוע במערת המכפלה
מעצר אלים: צעיר חרדי נפצע, למרות התיעוד השופט האריך את מעצרו
ראשוני: ניסיון דריסה ליד חיזמא
רעידת אדמה הורגשה בדרום • הנחיות פיקוד העורף
לראשונה בממשל בנט: צה"ל תוקף כעת מטרות של ארגון חמאס ברצועת עזה
מפקד חדש לשייטת 13: אלוף-משנה א׳
בנט נועד עם ארגמן: כהונתו תוארך עד לחודש אוקטובר
שריפות פרצו בעוטף עזה בעקבות בלוני תבערה ששיגרו המחבלים מהרצועה
צפו: המשטרה פשטה על תחנות הדלק
שגרירת ארה"ב באו"ם לשעבר באשקלון: "לישראלים יש זכות להיות בטוחים"