'בנס אני חי': בחור ישיבה כמעט נפל קורבן לקרב יריות

מנחם לאווסו בחור מישיבת 'תומכי תמימים' המרכזית בברוקלין כמעט נפל קורבן לקרב יריות שהתפתח סביבו, אחר מהיורים כיון לראשו את האקדח וירה , אך בנס הכדור פספס את ראשו בסנטימטרים בודדים

'בנס אני חי': בחור ישיבה כמעט נפל קורבן לקרב יריות

ללא קרדיט

על פי המדווח באתר היברו ניוז מדובר בבחור ישיבה הלומד סמיכה לרבנות בישיבת תומכי תמימים בברוקלין, מצא עצמו נוסע אמש לתוך קרב יריות במהלכו כדור אחד נורה אל תוך שמשת רכבו במטרה להרגו. הכדור שחדר אל תוך רכבו פספס את ראשו בסנטימטרים בודדים.


מנחם לאווסו נסע לכיוון מזרח על שדרת אטלנטיק בברוקלין לכיוון הפרבר היהודי יוליט שבלונג איילנד במטרה ללמד שיעור תורה, כאשר נתקל בגבר היורה בגבר אחר בשדרת שפילד שבשכונת סייפרס הילס.

על פי החשד, לאחר שירה בקורבנו, הגבר היורה ראה את לסהוף, כיוון אליו את אקדחו, ופתח באש.


'זה היה כה מהר, ראיתי את הברק היוצא מקנה האקדח', 'הוא ירה במישהו על המדרכה, וכשהוא נפל, הוא המשיך לירות עלי, לפתע השמשה התנפצה עליי, אך הכדור לא פגע בי', אמר מנחם


ממשטרת ניו יורק נמסר כי היורה והקורבן כיוונו את אקדחיהם זה כנגד זה במהלך השעה 7:35 בערב. אחד היורים, בן 27, נורה ברגלו ואילו השני, בן 44, נפגע בכתפו, שניהם צפויים לשרוד את פצעיהם, וההאשמות נגדם תלויות ועומדות.


גורמים במשטרה אמרו כי היריות החלו בפינת שדרת פנסילבניה ורחוב פולטון, כשאחד החמושים רודף אחרי השני על שדרת אטלנטיק שם נתקל לסהוף באחד היורים פנים אל פנים.


גבר שלישי שנכנס לבית החולים הבין-דתי שבברוקלין עם פציעת כדור בעכוזו, ייתכן וקשור למקרה אולם המשטרה עדיין בודקת אם היה מעורב באירועי הירי.


מנחם היה במצב רוח טוב לאחר המפגש הקרוב מאד עם המוות

אני מודה לאלוהים על זה' אמר. 'כשאתה בדרך לעשות משהו טוב, לא תיפגע. אתה מוגן. זה היה נס. ניצלתי ועכשיו אני צריך ללכת ולברך הגומל'.


לאחר 'ההגומל' הוא מתכנן לערוך מסיבה הודייה .

בימה - המעודכנים מעדכנים
מי מפחד מפצצת האטום?
סופת ציקלון עצומה פגעה בברזיל. צפו
עז חכמה משתמשת בתאו בתור סולם בכדי ללעוס עלים של עץ. הסרטון הזה יגרום לכם לצחקק
סקוטלנד: 3 הרוגים בפיגוע קטלני; הרוצח נורה למוות
במסגרת המאבק בקורונה: "ישראל ואיחוד האמירויות יכריזו על שיתוף פעולה"
משגע: אדם מול אריה, שבע טיגריסים זועמים, ושלושה לביאות תוקפניות, צפו:
קהילת יהדות מרוקו: מצפים לעלות ארצה לנוכח המשבר
רבה הראשי של איראן בראיון: סולימאני הוא היה אדם ממש נערץ בארצנו והביס את דאעש
לא יאומן: אריה עם נפש מדהימה מציל עגל מאריה אחר צפו:
אסון כבד: חתן וחותנו נהרגו בתאונת דרכים