הליכוד: גנץ לא מצליח להתרומם מהמצולות בסקרים אז הוא ממחזר צוללות

סערה בליכוד בעקבות הודעת גנץ על פתיחה בחקירה לצוללות • מיקי זוהר: "התרסה כנגד הליכוד" • שלמה קרעי: "עבד של האליטה" • אוחנה מאיים בפתיחה בחקירה למימד החמישי

הליכוד: גנץ לא מצליח להתרומם מהמצולות בסקרים אז הוא ממחזר צוללות

קרעי על ועדת החקירה לפרשת הצוללות של גנץ

null

מיקי זוהר, שלמה קרעי

מתנועת הליכוד הגיבו להודעה של גנץ על הקמת ועדת חקירה לפרשת רכש הצוללות: רק לפני 4 חודשים גנץ אמר שאין סיבה לחקור את הנושא מכיוון שאפילו היועץ המשפטי לממשלה ״לא מצא לנכון לפתוח בחקירה ואני מסתפק בזה״.


עוד הוסיפו מהליכוד ותמהו "מה נשתנה ב-4 חודשים? גנץ לא מצליח להתרומם מהמצולות בסקרים אז הוא ממחזר צוללות כדי לקושש קולות בזמן שהמפלגה שלו עסוקה במריבות פנימיות".


מהליכוד סיימו באופטימיות "הציבור הישראלי חכם ורואה את התרגילים שלהם. מוטב שכחול לבן תצטרף לראש הממשלה במאמצים למען הצלת חייהם של אזרחי ישראל והבאת חיסונים למדינה במקום להתעסק בתרגילי סרק פוליטיים".


יו״ר הקואליציה ויו״ר סיעת הליכוד מיקי זוהר תקף כעת בטוויטר: "החלטת גנץ להקים ועדת בדיקה בעניין הצוללות היא התרסה כנגד הליכוד. גנץ יודע שאין לנתניהו יד ורגל בסיפור, ועדיין הוא פועל כדי להכפיש את שמו תוך כדי סיכון הקואליציה. זו עוד הוכחה לכך שגנץ גורר את ישראל בכוח לבחירות בעיצומו של משבר במקום לסייע לרה"מ במאמצים להביא חיסונים לאזרחי ישראל".


חה"כ ד"ר שלמה קרעי, הליכוד הגיב: "בני גנץ הוא כמו פלסטלינה. מעוצב כל יום על ידי מישהו אחר. פעם ניסנקורן פעם יועמ"שים ופעם תקשורת. שום עמדות. שום עמוד שדרה. עבד של האליטה הנעלמת" אמר הח"כ ועקץ "אני קורא לשר לבטחון פנים להקים לאלתר ועדת חקירה על פרשת השחיתות במשטרה, פרשת המימד החמישי".


כמו כן כתבה חה"כ אוסנת מארק בחשבון הטוויטר שלה: "‏אחרי התרגיל שלו עם מינוי המנכ"ל במשרד הרזרבי, גנץ היה צריך לשלם לניסקורן במזומן". וחתמה "ניסקורן רוצה להטביע את כולנו לבחירות וגנץ צולל אחריו".


ח"כ אריאל קלנר (הליכוד) כתב כעת: "בני גנץ חושב שמיחזור סוגיית הצוללות תביא לו חזרה את אהדת היו"ר בפועל ניסנקורן. בני היקר, רק שתדע: לצרוח "צוללות" מהבוקר עד הערב יהפוך אותך להיות מקסימום בוגי..."

גנץ לנתניהו: כולנו יודעים את האמת • צפו
לפיד מגיב לנתניהו: נתניהו שבר היום אפילו את שיאי הציניות של עצמו
מה יגידו ימים? והנה התוצאות
נתניהו בהצהרה: בימים דרמטיים כאלה לא צריך בחירות
ח"כ קלנר בנתון מדהים: 24 שנים של חקירות ראשי ממשלה • צפו
הצעות החוק לפיזור הכנסת עברו בקריאה טרומית ברוב של 61 תומכים מול 54 מתנגדים
פינדרוס מפרגן לגפני: "הישגים"
הרשימה המשותפת הודיעו: נתמוך בהצעת החוק לפיזור הכנסת
סגן השר בן צור בראיון: ניסנקורן גורר את גנץ לבחירות
סקר 103FM: הליכוד 29 מנדטים • ימינה 23 מנדטים