לאחר יומיים: נתפסו המחבלים בפיגוע באלעד

לאחר יומיים וחצי של חיפושים: נתפסו המחבלים אשר ביצעו את הפיגוע הקטלני באלעד בו נרצחו 3 יהודים ושלושה נוספים נפצעו קשה. התפיסה בוצעה באזור אלעד כאשר המחב...

לאחר יומיים: נתפסו המחבלים בפיגוע באלעד רגע מעצר המחבליםהמפכהמפכ

לאחר יומיים וחצי של חיפושים: נתפסו המחבלים אשר ביצעו את הפיגוע הקטלני באלעד בו נרצחו 3 יהודים ושלושה נוספים נפצעו קשה. התפיסה בוצעה באזור אלעד כאשר המחבלים נתפסו חיים.

מצה''ל, שב''כ והמשטרה נמסר: "במבצע משולב של כוחות הביטחון, נעצרו שני המחבלים שביצעו את הפיגוע באלעד. השניים נעצרו במהלך סריקות סמוך לאלעד".

"בסיום מבצע משותף של משטרת ישראל, שב״כ וצה״ל נתפסו שני המחבלים שביצעו את הפיגוע באלעד, סמוך לעיר. המרדף המשולב כלל הפעלה של אמצעים טכנולוגים, מודיעיניים, כוחות איסוף ויחידות מיוחדות, של המשטרה, שב״כ וצה״ל, בהן יחידת מגלן, יחידת מרעול, לוחמי חטיבת הקומנדו ובסיוע מסוקי היחידה האווירית של משטרת ישראל."

עוד נמסר: "צוות משולב הבחין בשתי הדמויות החשודות בסמוך למחצבה. פרטים נוספים ימסרו בהמשך".

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו הגיב: "אני מברך את כוחות הביטחון על לכידת המחבלים הרוצחים מהפיגוע באלעד".

השר לביטחון הפנים עמר בר-לב אמר: "אני מברך את כוחות הביטחון על לכידת שני המחבלים שביצעו את הרצח באלעד. ביומיים האחרונים פעלו במשותף מיטב הכוחות במשטרה, בשב"כ ובצה"ל כדי להניח עליהם את היד, וכך אכן קרה. הפעילות האינטנסיבית בתוואי שטח מורכב ראויה לכל שבח. נמשיך לרדוף בנחישות אחר דורשי רעתנו כל העת, ובכל מקום, ונגיע אליהם".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בתגובה ללכידת מחבלים בחיים: "מחבלים הורגים במקום, לא תופסים אותם בחיים. מדובר בפספוס של כוחות הבטחון שיכלו למנוע את החגיגה של המחבלים בבתי הכלא, אם היו יורים בהם ומחסלים אותם. אסור לסכן את כוחות הביטחון, כאשר מדובר ברוצחים עם גרזנים יש סכנה ממשית של כוחותינו ולכן היה מצופה שתינתן פקודה אחת לחסל אותם".

זכריא זביידי על מות אחיו: "דאוד שאהיד עכשיו, זו גאווה עבורנו"
חטיבה משימתית תוקם נגד כניסת שב"חים במרחב התפר
סוכלה הברחה גדולה של תחמושת מישראל לרשות הפלסטינית
פרצו מעבר וניסו לדרוס את שוטרים: נעצרו 4 חשודים
התרעת שווא: אזעקה נשמעה בצפון
נס: מחבל חדר לישוב - אין נפגעים
ההסתננויות של שב"חים הולכות וגוברות, הענישה דווקא מצטמצמת
גדר ללא הפרדה: השלמת הבנייה אינה נראית באופק
מטר מהחייל: מחבל ניסה לדקור חייל ונוטרל
אבו מאזן התקשר לאחיו של המחבל מג'נין והביע תנחומים