נתניהו על גולדקנופף: "מה שאמרת כאן לא יישאר כמילים ריקות"

ח"כ נתניהו במליאת הכנסת: מה שמתחולל כאן זהו השיח האמיתי שמייצג את כל חלקי העם שכה חסר ברוב אמצעי התקשורת. אני לא מקבל את הטפות המוסר מנציגי הממשלה היוצא...

נתניהו על גולדקנופף: "מה שאמרת כאן לא יישאר כמילים ריקות" ח''כ גולדקופף

ח"כ נתניהו במליאת הכנסת: מה שמתחולל כאן זהו השיח האמיתי שמייצג את כל חלקי העם שכה חסר ברוב אמצעי התקשורת. אני לא מקבל את הטפות המוסר מנציגי הממשלה היוצאת שרמסו כל נורמה ורמסו את הדמוקרטיה. אנו נשמור על הדמוקרטיה הישראלית ועל מדינת ישראל.

ח"כ בנימין נתניהו בירך במליאת הכנסת את ח"כ בועז ביסמוט ואמר לו: "עברת מקור האולפנים לחום של הליכוד, היית שם במקפיא קשה. בערוצי התקשורת אמרת את האמת שלך, שמייצגת מיליונים של אזרחים, שלא מקבלים את מקומם בערוצי התקשורת וגם אם מקבלים – במידה קטנה. מה שמתחולל כאן זהו השיח האמיתי שכה חסר ברוב אמצעי התקשורת, זהו השיח האמיתי שמייצג את כל חלקי העם. הדמוקרטיה היא קודם כל האפשרות לומר את דבריך ללא מורא והגבלה, וזה ניתן בבית הזה. הדמוקרטיה בנויה מליבון העמדות והוויכוחים. כאשר לא מגיעים להסכמה מכריעים על פי רצון הרוב וזה בדיוק ההבדל בין דמוקרטיה לבין שיטות אחרות. זו התשתית היסודית שאם סוטים ממנה – פוגעים פגיעה אנושה בדמוקרטיה. אנו ננסה להגיע להסכמות רחבות ככל האפשר, נבטא את המנדט שקיבלנו מרוב העם. אני לא מקבל את הטפות המוסר מנציגי הממשלה היוצאת שרמסו כל נורמה ורמסו את הדמוקרטיה. אנו נשמור על הדמוקרטיה הישראלית ועל מדינת ישראל."

נתניהו בירך גם את ח"כ גולדקנופף ואמר: "יצא לי לראות חלק ממעשיו של ח"כ גולדקנופף, ומה שאמרת כאן לא יישאר כמילים ריקות אלא באמת מילים שמכוונות להטיב עם כל אזרחי ישראל ללא יוצא מן הכלל."

נתניהו עם גולדקנופף במליאה
'נעם' ו'הליכוד' חתמו על הסכם: מעוז ישמש כסגן שר
לאחר שהתפטר מההמשלה ומהכנסת: בנט יוצא למסע הרצאות בעולם
דרעי יקבל את הפנים והבריאות, בסביבתו דוחים את הביקורת
גנץ: נתניהו יוצר לבן גביר צבא פרטי ביו"ש ומסכן את הפעלת הכוח
נחתם נספח תפקידים להסכם קואליציוני בין הליכוד לעוצמה יהודית
'אור לאחים' קורא להביא לחקיקת חוק נגד המיסיון
דוד ביטן נגד נתניהו: "חושב שהוא עבר את הגבול"
בן גביר דורש: השב"כ יסייע למשטרה להיאבק בפשיעה במגזר הערבי
גולדקנופף: "באתי לייצג את ציבור שולחיי ולעמוד על זכויותיהם"
אולמרט יפצה את משפחת נתניהו ב-62 אלף שקלים