דרעי: "כהנא ואחרים, נהפכים להיות כלי שרת של לפיד וליברמן"

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי ליעקב ברדוגו במשדר השקה לערוץ 'עכשיו 14' אשר היה ערוץ 20. דרעי אמר על נתניהו: "ביני לבין נתניהו יש הבדלים, אנחנו לא גדלנו ביחד, א...

דרעי: "כהנא ואחרים, נהפכים להיות כלי שרת של לפיד וליברמן" כהנא עם בנט ולפיד

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי ליעקב ברדוגו במשדר השקה לערוץ 'עכשיו 14' אשר היה ערוץ 20. דרעי אמר על נתניהו: "ביני לבין נתניהו יש הבדלים, אנחנו לא גדלנו ביחד, אורח החיים שלנו שונה מקצה לקצה. אנחנו לא חברים במובן החברי, אנחנו לא מבלים ביחד. אבל, הנאמנות שלי בש"ס לליכוד; למחנה הימין, היא לא בגלל פלוני או אלמוני. זה נכון שנתניהו, לדעתי, האיש הכי מוכשר שיש היום בפוליטיקה הישראלית. מדינת ישראל צריכה להתברך בו ולעשות הכל שיחזור להגה השלטון, זה לטובת מדינת ישראל".

עוד אמר: "רק בכמה חודשים שהציבור הזה, שהמחנה הזה לא נמצא ליד השלטון, רואים את השינויים מרחיקי הלכת. הם רוצים לשנות את המדינה בשנייה אחת. אין כשרות, אין גיור, אין רבנות, אין בתי דין. הם רוצים להפריד את הדת מהמדינה".

עוד אמר: "עצם העובדה שיושב ראש ועדת חוקה של הכנסת הוא רפורמי, מסביר את הכל. הכותל הוא קדוש, ואסור לנגוע בו. ואני אומר לבנט, חצוף תוריד את הטלפיים שלך מהכותל. מי אתה, הקטן בישראל, שאתה תבוא ותגע בכותל המערבי, בקודש הקודשים? הכותל הדרומי והכותל הצפוני והכותל המערבי, כולם יש להם את אותו דין".

עוד תקף: "אם אתה כראש ממשלה והשרים שלך מתן כהנא ואחרים, נהפכים להיות כלי שרת של לפיד וליברמן. והם למעשה הורסים אל כל מה שהרב קוק, המורה הרוחני של הציונות הדתית, גדול ישראל".

לסיום אמר: "הם הולכים והורסים את כל מה שבנה. השנאה, הקנאה, תאווה, מוציאה אותם מן העולם. זה נראה לכם הגיוני שיוליה מילנובסקי שמעידה על עצמה שאינה אוכלת כשרות, והיא תבוא עכשיו כיושבת ראש ועדה לשירותי דת, והיא תחליט לנו עכשיו מה יהיה גיור, ומה זה כשרות?".

הוגש כתב אישום נגד ליצמן
בוסו: "לפיד וליברמן מתי בפעם האחרונה ביקרתם בסופרמרקט?"
דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון
לפיד: "כשהציבור חושב שהמערכת מושחתת וכל הפוליטיקאים מושחתים"
ארבל: " הגעתי לכאן כחבר אופוזיציה במיוחד לתמוך בחקיקה"
יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו מהכנסת
הרב לאו: "הכנסת לא תכריע מיהו יהודי"
משלחת ישראלית נועדה עם מנהיג סודאן
סקר: למרות המגעים לעסקת טיעון - התמיכה בנתניהו נשארת גבוהה
סקר: 48% מהציבור חושבים שטיפול הממשלה בקורונה גרוע