מעצר והתעללות השוטרים בחרדי: חיים מזרחי הוזמן למסירת עדות נוספת

התפתחות בחקירת המעצר האלים: מח"ש זימן את מזרחי למסור עדות נוספת • ח"כ בן גביר: "החרדים אינם שק החבטות של שוטרים אלימים"

מעצר והתעללות השוטרים בחרדי: חיים מזרחי הוזמן למסירת עדות נוספת

המחלקה לחקירות שוטרים חקרה בתחילת השבוע שלושה שוטרים, בחשד לתקיפתו של תושב ירושלים חיים מזרחי בגלל שהעיר להם. בסיום החקירה הורחקו השוטרים לארבעה ימים מתחנות המשטרה ונאסר עליהם ליצור קשר עם המעורבים בפרשה. חיים מזרחי שהותקף הוזמן היום למח"ש ומסר עדות נוספת בפרשה.

עורך הדין, יוספי מזר המייצג את מזרחי מסר כי: "התיעוד של תקיפת מרשי על ידי השוטרים הביא לגילוי האמת ולכך ששוב שוטרים חשודים בתקיפה ובשיבוש מהלכי משפט. יש להצטער על כך שמדובר במקרה אחד שנחשף מני רבים שמושתקים על ידי המשטרה. אני אופטימי מהתקדמות החקירה של מח"ש ומקווה שהצדק ייצא לאור והדין ימוצה במי שפגע במרשי".

בעקבות חקירת השוטרים פרסמה מח"ש הודעה כי "המחלקה לחקירות שוטרים חקרה באזהרה שלושה שוטרים, ביניהם קצין, בחשד לתקיפה של אזרח בעת מעצרו בשכונת גאולה בירושלים בשבוע שעבר. השוטרים נחקרו גם בחשד לשיבוש מהלכי משפט. בסיום החקירה הורחקו השלושה לארבעה ימים מתחנות המשטרה ונאסר עליהם ליצור קשר עם המעורבים בנוגע לחקירה. החקירה עודנה נמשכת."

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר:"החרדים אינם שק החבטות של שוטרים אלימים ואם יש כאלה במשטרה צריך להעניש אותם בחומרה ולאותת לכל מי שיחשוב על כך בעתיד שמי שיתקוף ויהיה אלים כלפי חרדים, ישלם על מעשיו וייענש. אני מצפה שנגד השוטרים יוגש כתב אישום למען יראו וייראו".

נפגע האלימות המשטרתית חיים מזרחי מגיש תלונה
מהיום: חוף נפרד נוסף בכנרת
איך תשמרו על הסלון שלכם ב'בין הזמנים?
בני ברק: אכל נקניקיה בצום ונחנק
"קיץ על מלא" עיריית בני ברק משיקה את מקצב פעילויות הקיץ
הנשיא ביידן לבן 15 המתמודד עם לוקמיה: "את הסרטן ננצח רק עם אהבה"
קרטיבים לקופים ומקלחות לפילים ולצבים: בספארי החיות חוגגות את הקיץ
חוף נפרד בכנרת לציבור החרדי
בחופש מעצבים את חדר הילדים! טיפים ממעצבים ‎‎
שוחרר איש העסקים הישראלי שנחטף בברזיל
במשטרה אופטימים כי מוישי קליינרמן בחיים