אייכלר שאל והתפוסה באוטובוסים הורחבה

במענה לשאילתה של ח"כ ישראל אייכלר: משרד התחבורה הרחיב את מגבלת הנוסעים באוטובוסים לשבעים וחמישה אחוזי תפוסה

אייכלר שאל והתפוסה באוטובוסים הורחבה אילוסטרציה

ח"כ ישראל אייכלר הגיש שאילתה למשרד התחבורה על מצוקת נוסעי האוטובוסים שנשארים תקועים בתחנות בגלל מגבלת 30 הנוסעים שהוטלה בעקבות הקורונה. "הנוסעים נשארים בתחנות ללא פתרון. רוב התחנות מלאות. אנשים לא מצליחים להגיע לעבודה והביתה. מדוע אין הוראה להכפיל את הנסיעות?"

סגן שר התחבורה אורי מקלב השיב לשאילתה במליאה כי החל מהבוקר, יום רביעי, החלו חברות התחבורה הציבורית לנסוע במגבלה של שבעים וחמישה אחוזי תפוסה ולא כפי שהיה, זאת במטרה להקל על העומסים בתחנות. "השאילתה שהגיש ח"כ הרב אייכלר זירזה את החלטת קבינט הקורונה להגדיל את מספר הנוסעים". אמר סגן השר מקלב.

ח"כ אייכלר בירך על הבשורה: "הצעד להגדלת מספר הנוסעים מבורך, אך עדיין לא מספיק. יש צורך בתגבור הקווים, בפרט באוטובוסים האחרונים. נוסעי התחבורה הציבורית נדרסים תחת גלגלי הבירוקרטיה, ועלינו להאזין למצוקתיהם ולהביאם לידי פתרון. אני מברך את ידידי סגן השר הרב אורי מקלב שעמל בנושא עד להבאת פתרון".

כמו"כ חזר ח"כ אייכלר על דרישתו לבטל את מסלולי התחבורה הציבורית באמצע הכבישים, ולסלול אך ורק מסלולי תח"צ בצד ימין של הכביש. "זו סכנה ידועה. המהנדסים שאינן משתמשים בתח"צ מעדיפים את זרימת התחבורה על פני חיי שמירה על חיי אדם"

אילו שרשראות אשת חיל תוכלו להעניק לאישה שלכם?
מבוכים לדרכונים: אין תורים להנפקה
אושר בוועדה: מספר הטלפון של 'מרכז הרעלים' יונגש על גבי אריזות
רפורמה בחקלאות? מחיר האבטיח זינק ל-14 שקלים לק"ג
אלו הגבינות שימכרו במחיר נמוך ב-22% עד 36%
שר התקשורת קבע: תתאפשר ניידות מספרים מלאה בקווים הכשרים
משרד הבריאות השהה את תו התקן של מפעל שטראוס
נדל"ן על הירח? בקרוב מאוד
חשש: בעקבות סימני הסלמונלה במוצרים - הריקול בשטראוס יורחב
איפה הכי משתלם לקנות? נתוני "סל המוצרים הבסיסי" לפסח נחשפים