מזעזע: מאבטחים תקפו חרדי ללא סיבה

מאבטחי עבודות הרכבת הקלה, תועדו תוקפים, חונקים ואף מפילים על הריצפה את הצלם אליסף כהן, שהגיע לצלם את ההפגנה למרות שלא הפריע לאף אדם. ח"כ אוריאל בוסו פנה...

מזעזע: מאבטחים תקפו חרדי ללא סיבה אלימות כלפי הצלם החרדי

מאבטחי עבודות הרכבת הקלה, תועדו תוקפים, חונקים ואף מפילים על הריצפה את הצלם אליסף כהן, שהגיע לצלם את ההפגנה למרות שלא הפריע לאף אדם.

ח"כ אוריאל בוסו פנה לשרת התחבורה: "שרת התחבורה אלו עובדים שיוצאים מתחום השיפוט של משרד התחבורה. לא יספיק שתגני את האירוע, נדרשת בדיקה מעמיקה של האירוע, וטיפול מידי באלימות המזעזעת והברבריות כלפי הנער".

חכ יעקב מרגי בציוץ בטוויטר: "השתוללות מאבטחים ושוטרים כלפי עיתונאים חרדים וחרדים בכלל הפך להיתר? האם יועמדו המאבטחים לדין על התקיפה החמורה? דורש הסברים מהנהלת הרכבת הקלה".

מיכאל מלכיאלי בציוץ בטוויטר: "סתם, כי הם יכולים. אין דין ואין דיין. מעצר + תביעה אזרחית, שילמדו!".

ח"כ יואב בן צור (ש"ס) בציוץ בטוויטר: "מקרה מזעזע וכואב, כוחות הביטחון חייבים לשים את ידם על אותם פורעי חוק ולמצות איתם את מלוא חומרת הדין".

יו"ר השדולה למען השבת, ח"כ הרב משה אבוטבול (ש"ס) בציוץ בטוויטר: "אבטחה = הכאה?! בושה וחרפה! מצער וכואב שהרמת ידיים ואלימות מצד מאבטחים הפכה לנורמה ולשיטה כי התרגלו שמחליקים את זה! אליסף כהן הוא דוגמא למי שחווה את האלימות מצד מאבטחי הרכבת הקלה - זאת למרות שבא לסקר את האירוע תקשורתית - רק כי הוא חרדי", חייבים להעמידם לדין!"

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר: "פניתי במכתב למפקד מחוז ירושלים בדרישה לחקור את התקיפה של צלם שעשה את עבודתו. מסתבר שזה אינו האירוע הראשון שמתבצעת תקיפה של מפגינים וצלמים במקום. הגיע הזמן לטפל בנחישות בפורעים ולדרוש מעצר עד תום ההליכים של התוקפים. החרדים אינם שק החבטות של המשטרה".

ועדת החוקה: 5,000 ש''ח קנס למעסיק על תו הירוק
"אתם צריכים להסתכל בעיניים של 4,000 משגיחי הכשרות"
תחזית מזג האוויר: מעונן חלקית ייתכן גשם מקומי
בן 10 נפגע מרכב בבני ברק
רב העיר נשר: "נצעק בכל מקום שאי אפשר לסמוך על הכשרות של הרפורמה"
צפו: צעירים ניסו לשדוד חלפן כספים בבני ברק
רעידת אדמה הורגשה בארץ
בני ברק: ילד ננעל ברכבו של מתנדב ידידים
בנט קבע: הגבלות הכיתה הירוקה על ערים צהובות
בן 14 נפגע מרכב בביתר עילית