"מאנטיוכוס ועד הצאר ניקולאי, לא קם שונא לתורה ולומדיה כליברמן"

כך תקף ח''כ קרעי את ליברמן • על בנט זעם: "על כל ילד יהודי שירעב ללחם בגלל המלחמה של ליברמן, העבריין המורשע באלימות כנגד ילד חסר ישע, אתה תיתן את הדין"

"מאנטיוכוס ועד הצאר ניקולאי, לא קם שונא לתורה ולומדיה כליברמן" ליברמן נגד חרדים

ח"כ שלמה קרעי מהליכוד נאם במליאת הכנסת מול בנט ותקף אותו קשות. תחילה פתח את דבריו בנימה בכבדת אך מזלזלת: "אדוני יושב הראש, חבריי חברי הכנסת, ראש ממשלת ההונאה, החלופי, שריהם וסגניהם",

"מאנטיוכוס ועד הצאר ניקולאי, לא קם שונא לתורה ולומדיה כליברמן. זו ממשלת ג'ובים שמבזבזת מאות מיליונים על סידור עבודה לחברים, ומרעיבה את ילדי ישראל כדי לממן את זה. זו ממשלה שיש לה אלוהים אחרים, אלוהי הכסף והזהב ואלוהי השחיתות והשנאה", זעם ח''כ קרעי.

"בסוף השבוע גם נחשפנו, בפנים גלויות ובעזות מצח, לפרצופה הבוגדני של הממשלה הזו: "רק אין יראת אלוהים במקום הזה והרגוני על דבר אישתי". בעקבתא דמשיחא, מלכות תיהפך למינות ויראי חטא ימאסו. אתם ממשלה ללא קווים אדומים, לא ברמה האישית ולא ברמה הלאומית. תתביישו לכם!", הוסיף קרעי.

קרעי התייחס לכך שחבר הכנסת יהודה הלוי חויב להגיע מיד לאחר הלווית אחותו להצבעה בכנסת בשבוע שעבר: "התוודענו גם לחוסר האנושיות של שר המשפטים שלך בשבוע שעבר, כשעינה את חברו למפלגה והשאיר אותו בבגדי האבל כל הלילה הראשון שמתה אחותו. אין לכם מוסר! אנה תוליכו את חרפתכם? אדוני ראש ממשלת ההונאה, גנבתם את דעת הבוחר, אתם גונבים גם את קופת הציבור בחלוקת ג'ובים מושחתת, אתם מוכרים את עמכם ומולדתכם לשונאי ישראל, לפחות תעזבו את הילדים המסכנים".

ח''כ שלמה קרעי

"אני פונה אליך כמו שפנה רבן יוחנן בן זכאי לאספסיאנוס קיסר רומי, ממש בתקופה הזו של בין המצרים לפני 2,000 שנה. הוא הבין שאין לו יכולת לעצור את חורבן ירושלים ובית המקדש. לכן הסתכל קדימה, צופה פני עתיד: "תן לי רק את יבנה וחכמיה". הוא הבין שמרכז התורה ביבנה הוא זה שימשיך את השושלת הנצחית של עם ישראל", הוסיף.

"נפתלי, החלטת למכור את נצח ישראל בשביל כבוד מדומה. זה לא יהיה קל עם רשת הבטחון שנותנים לך תומכי הטרור ברשימה המשותפת, אבל נפיל אותך בסופו של דבר בעזרת השם. בינתיים, אני פונה אליך בימים אלו של בין המיצרים: אל תפגע ביבנה וחכמיה. הם עמודי התווך של העם היהודי, ביקש ח''כ קרעי.

קרעי הזהיר את בנט: "על כל ילד יהודי שירעב ללחם בגלל המלחמה של ליברמן, העבריין המורשע באלימות כנגד ילד חסר ישע, אתה תיתן את הדין".

לסיום אמר: "תפסיקו לממן תומכי טרור בעשרות מיליארדים על חשבון כבשת הרש של החלשים והמסכנים! תעזבו את הילדים הקטנים! אל תחטאו בילד!!".

"מי יודע מה יהיה": פרוש עלה למעונו של הגר"ד לנדו להתייעצות‎‎
"הציבור הישראלי אינו בן ערובה לא ביחס למועד הבחירות ולא לתקנות"
בן גביר: "אתה שותף של אוסאמה, הפכת את הוועדה לקרקס"
במוסד ילחצו על לפיד: אל תשנה מדיניות - תתנגד להסכם עם איראן
בדרך לפריימריז בציונות הדתית - הוקמה הועדה הציבורית
"טיבי יועצו של ערפאת הוא שותפך": בן גביר מגיב ללפיד
"דיונים פופוליסטיים": מקלב על כינוס הועדה לדיון בחוקי פיזור הכנסת
"יהדות התורה לא תיכנס עם השמאל": לשכת גפני בתגובה לפרסומים
חוק האקלים של גילה גמליאל, אושר בקריאה טרומית במליאת הכנסת
"המשטרה חייבת לתת תגבור": מקלב על החיפושים אחר מוישי קלינרמן