מעקב פולשני: התו הירוק יעבור לברקוד

*פרויקטור הקורונה פרופ' זרקא אמר בוועדת החוקה כי סוכם עם רה"מ כי התו הירוק יעבור לברקוד למחוסנים ונבדקים שיוזן לתוך המערכת. פרויקטור הקורונה, פרופ' סלמא...

מעקב פולשני: התו הירוק יעבור לברקוד

פרויקטור הקורונה מכריז הפיכת התו הירוק לברקוד

דוברות הכנסת

פרויקטור הקורונה פרופ' זרקא אמר בוועדת החוקה כי סוכם עם רה"מ כי התו הירוק יעבור לברקוד למחוסנים ונבדקים שיוזן לתוך המערכת.

פרויקטור הקורונה, פרופ' סלמאן זרקא אמר: "לאור פתיחת שנה"ל והחגים הייתי רוצה לצמצם התקהלויות המוניות אך לגיטימי שמי שיקבל החלטות במדינה זה הקבינט שהחליט שאותם אירועים גדולים כן יתקיימו".

פרופסור זרקא ציין את טיסתו לאומן אשר התבצעה בעיצומו של ראש השנה: "לאחר ביקורי באומן, אני לא חושב שאפשר למנוע אירועים כאלו גם בהקשר דתי וגם בהקשר חילוני".

עוד ציין: "אז מי שמחוסן בהגדרות שייכנסו לתוקף ב-1.10 קרי שאם עברו חמישה חודשים מאז שהתחסן, צריך להתחסן מנה שלישית ואם לא עברו אז מספיק 2 מנות".

עוד ציין על מעבר התו ירוק לברקוד: "אתמול נערך דיון עם רה"מ וסוכם שאנו מעדכנים זאת דרך ברקוד שכל אותם אזורים שנדרש תו ירוק לא מתעסקים עם ניירת אלא, עם ברקוד אוטומטי שמוזן לתוך המערכת. ילדים עד גיל 12 וכאלה שלא יכולים להתחסן צריכים להיבדק בבדיקת אנטיגן שגם היא תוכנס למערכות כתו ירוק".

לאחר הבדיקות הנרחבות אשר בעיקר הילדים מבצעים, קבע פרוקטור הקורונה כי הילדים חולים יותר: "הנתונים שלנו מראים ששיעור החיוביים אצל הילדים עומד על 7.1% לעומת 5.9% בקרב המבוגרים ואנחנו מדברים על כך ש-54% מהחיוביים אתמול הם ילדים ולכן זו המדיניות המסדרת את ניהול הסיכונים במדינת ישראל".

תחזית מזג האוויר: אפשרות לגשם מקומי
זיהום נרחב בנחלי הצפון
יו"ר ועדת החוקה: פטור מתו ירוק לילדים עד גיל 12 לחוה"מ סוכות
שוב: המשטרה "התלבשה" על חסיד ברסלב ששב מאומן
החל מהלילה: ההסכמון יופעל על כלל חבי הבידוד
מודיעין עלית: תלמוד תורה עלה באש
"ההתנהגות שלהם כמו של הטאליבן או הקו קלוקס קלאן"
אושרה המשך חובת עטית מסכה בהתקהלויות בשטח פתוח
"מתנות" לחופש: המשטרה חילקה 2,000 דוח''ת ביום על אי-עטיית מסכה
מחר בבג"ץ: החוק שהמדינה הכניסה ל'מלכוד 22'