פיקנוגנול עוזר לריפוי פסוריאזיס ומחלות נוספות

רופאים במרבית ארצות תבל מטפלים בחולי פסוריאזיס עם שלל תרופות - ההצלחה זעומה ותופעות הלוואי רבות. מחקר אישר את יכולתו של התוסף הטבעי פיקנוגנול לתרום לריפוי פסוריאזיס // מאת: דר' הוכברג ז"ל, מראשוני התזונאים בארץ

פיקנוגנול עוזר לריפוי פסוריאזיס ומחלות נוספות אורן ימי

החומר הידוע הזה, המופק מקליפת אורן ימי, מין של אורן שגדל בצרפת על שפת האוקיאנוס האטלנטי, ניחן בסגולה של שיפור הסימפטומים של פסוריאזיס, במידה רבה וללא כל תופעות לוואי. רופאים במרבית ארצות תבל מטפלים בחולי פסוריאזיס עם שלל תרופות - ההצלחה זעומה ותופעות הלוואי רבות. מחקר אישר את יכולתו של התוסף הטבעי פיקנוגנול לתרום לריפוי פסוריאזיס.

לרופא דר' פרד פסקטורה לא הייתה בכך משום הפתעה - הוא מטפל כך בחולי פסוריאזיס רבים במרפאתו אשר בניו יורק. הטיפול שהוא נותן כולל שיפור תזונה ביחד עם מתן תכשירי פיקנוגנול. תוספי מזון שרופא זה משלב בטיפול שלו בחולי פסוריאזיס הם פרוביוטיקה, יוביקווינול, שמנים מכילי אומגה 3, ויטמין 3D ביחד עם 2K, כורכום ופוליפנולים. הוא משתמש גם בצמחי מרפא וחומרים המופקים מהם ובהצלחה ניכרת. גישתו היא טיפול עם רפואה הוליסטית והוא מלמד את החולים הבאים אליו כיצד לתקן את התזונה שלהם ולנקוט באורח חיים בריא יותר. הוא נגד טיפול תרופתי ולדעתו, יש לו מקום רק אם כלו כל הקיצים.

פיקנוגנול הוא נותן לכולם מאחר ותכשיר צמחי זה עוזר לא רק בריפוי מחלות עור אלא גם במחלות רבות אחרות ובכללן מחלות לב. הוא עוזר גם לשיפור הכושר הגופני. הוא משפר זרימת דם, מוריד רמות יתר של לחץ דם, וגם נמצא שהוא עוזר לריפוי מחלות של האוזן התיכונה. זו לא כל הרשימה - מחקר מצא שיש בו תועלת רבה לטיפול בפסוריאזיס.

מחקר זה נמשך 12 שבועות והשתתפו בו 73 אנשים חולי פסוריאזיס בגילאי 30 עד 46 עם פסוריאזיס בינוני עד קשה. ל- 38 מהם נתנו 130 מ"ג פיקנוגנול ליום. אצל נוטלי הפיקנוגנול הייתה הקלה בדלקת, אדמומיות ובגודל השטח בעור בו היה פסוריאזיס. העור היה גם פחות יבש. הם לקחו גם פחות תרופות וכללית, הריפוי היה מהיר יותר.

פסוריאזיס היא המחלה האוטואימונית היותר נפוצה בארה"ב. הטיפול התרופתי בה גורם יותר בעיות מאשר תועלת. אם המחלה לא נבלמת בדרכים טבעיות, היא פוגעת גם בכלי דם קטנים בגוף ונוצרים שם סתמים שיכולים לגרום למחלת לב או התקף לב. היא יכולה להתפתח למחלה דלקתית בכל הגוף. פיקנוגנול נמצא כבר מזמן עוזר ללב ולכלי הדם - בנטילתו יש תועלת גם נגד פסוריאזיס וגם כשמירה על בריאות הלב.

הרופא האמריקאי טיפל בעזרת פיקנוגנול בחולי פסוריאזיס רבים. הייתה אישה אחת שטופלה אצלו, שהייתה אצל רופאים רבים - רופאי עור, אלרגולוגים ואחרים וללא כל תועלת. אחרי שיפור התפריט, מתן רכיבי תזונה אנטי דלקתיים ו- 200 מ"ג פיקנוגנול ליום, תוך 6 חודשים לא נשארה אף נקודה של פסוריאזיס על עורה. רופא זה עצמו נוטל פיקנוגנול כל יום והוא מעריך אותו כאחד התוספים היותר יעילים והיותר חשובים. הוא ממליץ עליו לכל המטופלים שלו. לבעיות נפשיות הוא נותן SAMe ופרע (היפריקום) שבארץ משווק כתרופה רמוטיב. הוא נותן גם MSM, ברומלין ופפאין.

להזמנת חוברות תזונה פלוס ניתן להתקשר לרויטל הוכברג
052-8603617


מקור
Pycnogenol Helps Psoriasis, Life extention 2014

המייל ששלחה האם הביא להצלת חיי הפעוטה
זינוק בפניות לעזרה נפשית בעוטף עזה
משרד הבריאות: "רמת תחלואה משמעותית במחלות הסרטן במחוז אשקלון"
לא יגבה תשלום על פינוי באמבולנס בפטירה טרם אשפוז והנחה לקשישים
הצוותים הרפואיים פתחו בשביתה: "נחריף את הצעדים עד שמישהו יתעורר"
"רופאים מספקים מרשמים לתרופות ממכרות תחת איומים"
המחקר קבע: העלייה בדלקת קרום ושריר הלב אינה במחלימי הקורונה
מחקר חדש: עלייה דרמטית במספר ליקוי ראייה לאחר תקופת סגרים
סכנה לאנושות מתחת לקרח: האם המגפה הבאה תגיע מאנטרקטיקה?
"החיסיון על תביעות רשלנות רפואית פוגע בכולנו"