אושר התקציב: בשורה לילדי החינוך המיוחד במוכש"ר

בשורה לתלמידי החינוך המוכר שאינו רשמי: 'לאור דרישות ועדת הכספים, סוכם עם האוצר על תקצוב ילדי החינוך המיוחד במוכש"ר, במסגרת התוספת לתקציב 2020

אושר התקציב: בשורה לילדי החינוך המיוחד במוכש"ר

הישג גדול ליו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני לאחר שהתחייב מספר פעמים לתקצב את ילדי החינוך המיוחד במוכש"ר, כעת התקציב בא למימוש ויעבור בועדה בתוך תקציב ה11 מליארד שנידון כעת.

ח"כ גפני: אמרתי שלא נאשר את התקציבים בועדה בלי שהתקציב של הילדים הללו יהיה בפנים ואני שמח שהצלחנו בעזרתו של שר האוצר וחברי הועדה הרבים, סיכמתי כעת עם האוצר שהתקציב בסף 89 מליון שקלים לשנת 2020 יוכנס בתוך התקציב הזה שאנחנו מעבירים כעת בועדה למען ילדי החינוך המיוחד.

יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני: "כפי שדרשנו חודשים ארוכים בוועדה, ולאחר שישבתי עם אנשי משרד האוצר, בדיונים ארוכים, לעניין ילדי החינוך המיוחד במוכשר, אמרנו שלא נאשר כלום עד שיאושר הכסף של הילדים האלה, ילדי החינוך המיוחד במוכש"ר. כל חברי הכנסת עמדו על כך. כעת, יש את התקציב הזה בפנים, בתוך התקציב. אני רואה בזה הישג גדול של הוועדה. שיבחתי את שר האוצר ואנשי המשרד, ואני משבח את חברי הוועדה, אני רואה בזה הישג אדיר שאנחנו לא מזניחים אותם".

סך התקצוב שהיה חסר ויושלם עומד על כ-90 מיליון ₪. הנושא נידון פעמים רבות במסגרת דיוני ועדת הכספים, ובמסגרת הדיונים עלה כי אנשי חינוך רבים במוכש"ר, זוכים לשכר חלקי בלבד והמערכת כולה סובלת מקשיים תפקודיים קשים, נוכח כך שתקצבה לא תוקצב בבסיס התקציב.

משה גפני
תקופת ההתיישנות לעניין תביעת תגמולי ביטוח תוארך משלוש לשבע שנים
אושר סופית: מענק חד פעמי למקבלי קצבאות הנכות, כתחליף לעליית הקצבאות שמתעכבת
אושר בכנסת בשם הקורונה: רשות שדות התעופה תקבל הלוואות מימון לפעילות השוטפת
ח"כ האוזר על קיצור ימי הבידוד של גמזו: "יחסוך מאות מיליוני ש"ח למשק" • צפו
הפשיעה משגשגת בצל הקורונה: הונאות רפואיות, סייבר, התחזויות, פשיעה ברשת
אושר בועדה: 73 מליון ש"ח לתקציב הישיבות ו85 מליון ש"ח עבור פיתוח במערכת החינוך
הקונספירציה של ליברמן: "נתניהו עוזר לחמאס ולערים האדומות החרדיות"
הסתיים בהצלחה המשא ומתן עם משרד האוצר האמירתי על הסכם עידוד והגנה על השקעות
סוכם: 28 טיסות בשבוע בין ישראל לאמירויות
משרד הבריאות מאיים בשלילת רשיונות וביטול תקציבים ממוסדות התורה